Noty i opisy po Grudziądzu

Dodano przez Błażej | 29 maja 2017 10:04
Licznik odwiedzin: 2566

Ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym roku zakończyło się wygraną 2:0 na boisku w Grudziądzu. Zapoznajcie się z naszymi notami i opisem gry poszczególnych zawodników w tym spotkaniu

Nowak – 6,5 – Nasz bramkarz nie miał zbyt wiele pracy. Dwie bardzo dobre interwencje przy strzałach z dystansu to najgroźniejsze akcji gospodarzy. Były momenty gdy pod naszą bramką kotłowało się, ale Nowak nie musiał wtedy interweniować.

D.Abramowicz – 5- Kolejne spotkanie na lewej obronie. Niczym specjalnie się nie wyróżnił, niczego nie zawalił. Jedna dobra wrzutka z auta po której padł nieuznany gol.

Kamiński -6,5-  Dobry mecz środkowego obrońcy. Jedna bardzo ważna interwencja gdy w ostatniej chwili wygarnął piłkę spod nóg napastnika Olimpii. Reszta gry bez błędów. 12 kartka w sezonie oznacza dla niego koniec gry.

Prażnowski – 6 – Podobnie jak Abramowicz niczym się nie wyróżnił. Błędów nie było.

Frańczak – 5,5 – Wrócił do składu po fatalnych spotkaniach, tym razem zagrał na prawej stronie i w obronie było dobrze. W ataku miał kilka akcji skrzydłem, ale po raz kolejny w przypadku bocznych obrońców kompletnie szwankuje podanie czy też dośrodkowanie.

Foszmańczyk – 7,5-  Piłkarsko najlepszy na boisku w szeregach GieKSy, wrócił do grania w środku i od razu więcej przy piłce, widoczny przez całe spotkanie. Wywalczył karnego, strzelił pięknego drugiego gol. Na boisku bardzo dobrze, ale powinien się jeszcze zastanowić nad swoimi wypowiedziami do mediów klubowych.

Kalinkowski -6- Mecz bez historii dla Kalinkowskiego, swoje zrobił na boisku. Raz lepiej- raz gorzej, ale generalnie nie było się do czego przyczepić ani wyróżnić.

Pielorz -6- Podobnie jak Kalinkowski swoje zrobił. Wrócił do środka pomocy i występ był poprawny. Nie jest to jednak zawodnik na którym można oprzeć grę w przyszłości.

Mandrysz – 6,5- Tym razem wobec gry Foszmańczyka na środku wrócił na prawą pomoc i była to dobra decyzja trenerów. Mandrysz zagrał chyba najlepsze spotkanie w tym roku, był aktywny na skrzydle, praktycznie wywalczył karnego, którego sędzia nie odgwizdał. Brakuje mu jednak nieco siły by wygrywać pojedynki z rywalami.

Cerimagic – 7- Udany powrót do składu Bośniaka. W pierwszej połowie obok Foszmańczyka najlepszy na boisku gracz w naszym zespole. W drugiej gdy zaczął łapać rytm został zmieniony. Na plus rozegranie piłki z Foszmańczykiem przy karnym.  To co się może podobać u tego zawodnika to fakt, iż nie boi się gry jeden na jeden.

Goncerz  -3- Kolejny mecz zawodnika, który zapisze się jedynie w historii spotkań na 90minut.pl oraz klubowych statystykach. Bez strzału, bez okazji do strzelenia bramki.

Prokic – bez oceny – grał od 72 minuty – Wszedł na boisko i przy wyniku jaki był miał kilka okazji do kontry i strzelenia bramki. Szkoda tych sytuacji bo mógł kolejny raz wpisać się na listę strzelców w tym sezonie.

Jóźwiak – bez oceny – Grał od 73 minuty – Wszedł na boisko i również miał okazje do strzelenia bramki. Zabrakło decyzji o strzale. Generalnie dobra zmiana.

Lebedyński – Bez oceny – Grał od 87 minuty – Wszedł i parę razy dobrze rozegrał piłkę. Tyle jeśli chodzi o grę Mikołaja w tym spotkaniu.

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. stefan — 29 maja 2017 @ 14:16

  Czemu ? Jesl będzie Dudek , to znaczy ze magistrat wdrożył plan 3 letni na awans!

 2. roberto — 29 maja 2017 @ 11:39

  Moje zdanie co do trenera jest takie ze dograc do konca z Jojka a potem Janusz zajmuje sie tym co robi najlepiej czyli szkoleniem bramkarzy a przychodzi trener głodny sukcesu!!! Nie mozemy powtórzyc błedu z Piekarczykiem który tez mial tylko dograc a został na dłuzej!!I mam nadzieje ze wiadomosc o tym ze Dudek ma zostac trenerem jest tylko niesmaczna plotką!!! Stawiam na Bartoszka lub Mandrysza!!!

 3. Irishman — 29 maja 2017 @ 11:13

  Trudno komentować to merytorycznie, po tym wszystkim co się u nas działo. Kac jest i długo jeszcze będzie trwał.

  Jakby tak jednak spróbować skupić się tylko na sprawach czysto piłkarskich, to wydaje mi się, że Janusz z tym składem, grając prostą piłkę, bez tych wszystkich udziwnień, szukania zawodnikom na siłę nowych pozycji itp. zrobiłby ten awans z palcem w nosie!

 4. roberto — 29 maja 2017 @ 10:45

  Ciekwe w jedenasce Sportu Foszmanczyk i Franczak to chyba chtos ogładał dwa inne mecze tylko kto??

 5. maxiu — 29 maja 2017 @ 10:43

  ile jeszcze razy ten patałach goncerz bedzie wychodził w pierwszym składzie??? GONCERZ WON!!!!

 

Dodaj komentarz

*