Noty i opisy po Sandecji

Dodano przez Shellu | 5 grudnia 2018 08:24
Licznik odwiedzin: 754

GKS Katowice zremisował swój ostatni mecz w tym roku. Nie udało się pokonać Sandecji, choć sytuacja ku temu była wymarzona, bo rywal był słaby, a i mieliśmy rzut karny. Oto jak zaprezentowali się zawodnicy GKS w tym meczu.

Krzysztof Baran – 6
Niemal bezrobotny. Trudno go jakoś nawet szczególnie opisać. Zero z tyłu, to bardzo ważne dla bramkarza.

Kacper Tabiś – 5
Lepiej niż z ŁKS. Fajerwerków jednak nie było. Dodatkowo GKS próbował swoje akcje prowadzić lewą stroną, prawa była praktycznie wyłączona z ofensywy (po przerwie lekko coś się ruszyło). Średnio.

Wojciech Lisowski – 6
Powrót po dłuższej absencji. Przyzwoity mecz, tym razem nie było kiksów. Bardzo dobra sytuacja do strzelenia gola w pierwszej połowie – z główki.

Rafał Remisz – 6
Jeśli chodzi o grę defensywną to była ona poprawna, z jednym poważnym przegranym pojedynkiem, kiedy dał się wykiwać rywalowi.

Jakub Wawrzyniak – 6
Również bez większych zastrzeżeń, ale rywale nie zatrudniali go zbyt często. Poprawny, niezły mecz. W tej samej akcji, co Remisz, dał się łatwo ograć rywalowi, ale na szczęście nie padła bramka.

Mateusz Mączyński – 7
Widać, że chce mu się grać. Próbował rozruszać lewe skrzydło, był aktywny, próbował akcji, dośrodkowań. Efektów z tego wielkich nie było, ale brakowało tej żwawości, gdy był kontuzjowany. Zarobił karnego.

Adrian Błąd – 4
Słabo i bezbarwnie. Dodatkowo przestrzelony rzut karny – można to było uderzyć lepiej, a tak strzał był na idealnej wysokości do interwencji dla bramkarza.

Adrian Łyszczarz – 5
Chłopak próbuje, ale bez efektu. Jedna fatalna strata na swojej połowie (złe przyjęcie). Przeciętnie.

Grzegorz Piesio – 4
Słabizna. Z początku rundy, kiedy pokazywał niezłą grę, podania, otwierające piłki – nie pozostało nic. Kipeski transfer.

Tymoteusz Puchacz – 6,5
Razem z Mączyńskim starali się na lewej stronie. Może nadużywa dryblingów, ale widać, że ma pomysł na grę ofensywną.

Bartosz Śpiączka – 5
Tym razem niewiele pokazał, ale nie można mu odmówić walki.

Arkadiusz Woźniak (grał od 66. minuty) – niesklas.
Kolejny słaby mecz. Wszedł na boisko i nic nie pokazał.

David Anon (grał od 67. minuty) – niesklas.
Chłopak próbuje, widać, że coś tam z Hiszpana ma. Powinien grać więcej.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Mecza — 5 grudnia 2018 @ 11:13

  @Chrisu, bardzo trafnie odnośnie Błąda. On i Poczobut (jak gra) nie powinni na siłę robić z siebie boiskowych liderów bo to szkodzi im i zespołowi. Powinni skoncentrować się tylko na sobie a wtedy zespół skorzysta. Jak Poczobut wchodził do drużyny to była rewelacja ale jak zaczął „liderować” z opaską kapitana to zaczęły się machania rękami że niby dyryguje i ustawia kolegów na boisku plus masę żółtych kartek. Co do powyższych ocen – środkowi obrońcy przyzwoicie bo Sandecja nie miała zamiaru cisnąć.

 2. Chrisu — 5 grudnia 2018 @ 10:21

  Łyszczarz to miał łącznie 4 fatalne straty po których szły groźne kontry… dla mnie za wysoka ocena

  Błąd to jeździec bez głowy, niby się stara ale wydaje mi się że min. przez niego cierpimy w ataku… gra egoistycznie, nie widzi partnerów, nie współpracuje na skrzydle, wali na pale… zawalił karnego, zawalił 200% sytuacje z jagą…

  Nie rozumiem oceny dla Tabisia z wszystkich obrońców to on miał kluczową interwencje właśnie wtedy gdy Wawrzyniak i Remisz dali się ograć, po której pewnie padłaby bramka i jeszcze jedną gdy po stracie w środku pola szła jego stroną akcja 2 na 1…. mniej w ataku ale więcej w obronie

  Spiaczka zagrał może 2 dobre mecze w sezonie… nie wiem za co dostał 5 ???
  Szkoda że Rumin nie dostał więcej szans w tym roku

  Na koniec … Shellu… Czy byłeś na tym samym meczu??

 

Dodaj komentarz

*