Noty po Olsztynie

Dodano przez GoT | 8 października 2018 20:00
Licznik odwiedzin: 788

Nasza drużyna pokonała Stomil 1:0. Szczególnie dobrze spisali się młodzi piłkarze oraz – co w sumie zaskakujące – boczni obrońcy. Zapraszamy do naszego podsumowania występu trójkolorowych piłkarzy.

Krzysztof Baran – 6,5
Widać że z każdym meczem nabiera pewności siebie. Choć nie miał wiele pracy, zagrał bardzo poprawnie.

Adrian Frańczak – 6
Dobre spotkanie bocznego obrońcy. Współpraca ze skrzydłowymi wyglądała całkiem nieźle. W pierwszej połowie częściej zostawał asekuracyjnie na swojej połowie boiska, a po przewie odważniej wspierał także ofensywę.

Wojciech Lisowski – 5
Choć bardzo często był przy piłce niewiele z tego wynikało – głównie podania z Remiszem w okolicach naszego pola karnego. Kilka razy odważniej ruszył do przodu, z całkiem dobrym skutkiem. Zdecydowanie zabrakło agresji w obronie i dyscypliny w kryciu.

Rafał Remisz – 4,5
Podobnie jak Lisowski – niczym wielkim się nie wyróżnił, krycie na radar spowodowało kilka groźnych sytuacji.

Tymoteusz Puchacz – 6
Kolejny dobry występ młodzieżowca. Bardzo zaangażowany w to, co działo się na boisku. Pokazywał się do gry i wspomagał skrzydłowych w akcjach ofensywnych. Niestety kosztem zaangażowania w obronie.

Dawid Anon – 6
Dobra gra z przodu, próbował akcji ofensywnych. Niestety nie potrafił dobrze dośrodkować, ale kilka razy zakręcił obrońcami Stomilu. Jeśli doda celność w podaniach, to jeszcze będziemy mieli z niego pociechę.

Adrian Łyszczarz – 7
Bardzo ważna bramka na wagę trzech punktów. Aktywny w ofensywie. Brakowało trochę zaangażowania w formacji obronnej.

Bartłomiej Poczobut – 6
Dobry mecz walki, choć nie ustrzegł się kilku błędów i odpuszczenia w kryciu, przy tym nieźle rozgrywał piłkę do przodu. Żółta kartka trochę na wyrost w stosunku do zaistniałej sytuacji.

Dominik Bronisławski – 6
Kilka dobrych dryblingów. Szukał swojej szansy, ale brakowało wykończenia. Może gdyby miał z kim rozegrać piłkę z przodu…

Adrian Błąd – 5
Sporo biegał, ale niewiele z tego wynikało. Czasem na siłę szukał okazji do uderzenia, a gdy nadarzyła się okazja uderzył fatalnie.

Bartosz Śpiączka – 5
Sporo walki w powietrzu, ale niezbyt wiele z tego wynikało. Ostatecznie skończyło się to żółtą kartką. Zabrakło próby przyjęcia i rozegrania piłki.

Arkadiusz Woźniak (od 59. minuty) – 6
Dobra współpraca z Błądem – widać, że ci zawodnicy się znają i dobrze rozumieją. Na plus ciągłe nękanie rywali, co pomagało naszej obronie. Zdecydowanie podciągał grę do przodu.

Kamil Kurowski (od 70. minuty) – bez oceny
Niedługo na boisku, ale wszedł świeży, z dużym zaangażowaniem, a wtedy tego nam było trzeba. Sporo biegał i angażował się zarówno z przodu jak i defensywie.

Daniel Rumin (od 80. minuty) – bez oceny
Wprowadzony bardziej na walkę z obrońcami i zaoszczędzenie kilku sekund, szkoda że nie zagraliśmy do końca odważniej, może Daniel miałby szansę zabłysnąć w końcówce.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*