Nowakowie nie zagrają w GKS

Dodano przez Shellu | 27 stycznia 2013 14:09
Licznik odwiedzin: 1043

Wczoraj GKS Katowice wrócił z Dzierżoniowa z pierwszego zimowego zgrupowania. Jest to okres podejmowania decyzji kadrowych i takie też sztab szkoleniowy podjął.

Na tę chwilę podziękowano obu NowakomBartoszowi i Damianowi – grającym w sparingach i trenującym z naszym zespołem w ostatnim czasie.

Cała reszta testowanych piłkarzy dostała zaproszenie na pierwszy poobozowy trening, który odbędzie się w środę – nie jest to jednak jednoznaczne z tym, że nieodwołalnie trenerzy są już na nich zdecydowani. Na razie jest to dalsza szansa na pokazanie swojej przydatności do zespołu. Pamiętajmy też, że piłkarze ci są zawodnikami innych klubów, a jak pokazuje doświadczenie – różnie to bywa z pozwoleniami na treningi z innym zespołem, ściąganie ich z powrotem itd.

Ciężko się spodziewać, że wszyscy testowani zasilą kadrę GKS w rundzie wiosennej, gdyż oprócz przydatności właśnie czysto sportowej, swoje będą też musieli zrobić działacze, którzy rozmawiają i będą rozmawiać z innymi klubami. Tak jak jednak pisaliśmy wcześniej, kilku ze sprawdzanych zawodników prezentuje się naprawdę dobrze i mogą być wzmocnieniem GieKSy na rundę wiosenną.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. SKalpel — 28 stycznia 2013 @ 08:20

    Dzięki Ci Góraku i sztabie szkoleniowy , ze przynajmniej poznaliście się na szrocie … ciekawi mnie kto wpadł na pomysł z testowaniem Nowaka z Podbeskidzia ?

 

Dodaj komentarz

*