Nowi gracze na I treningu

Dodano przez Błażej | 26 czerwca 2014 14:00
Licznik odwiedzin: 3496

W dniu dzisiejszym nasza drużyna wznowiła treningi i przygotowuje się do nowego sezonu I ligi. Na pierwszym treningu pojawiło się 3 nowych graczy, którzy jeszcze nie podpisali kontraktów. Będą oni uważnie obserwowani przez sztab szkoleniowy.

Pierwszym z testowanych zawodników jest pomocnik Hutnika Kraków Mateusz Gamrot. 22 latek jest pomocnikiem od 6 lat występującym w krakowskim zespole.
Kolejnym piłkarzem jest Antonin Bucek, 30 letni bramkarz, który ostatni sezon spędził w ROW Rybnik. Zawodnik w przeszłości reprezentował barwy Banika Ostrava.
Trzecim zawodnikiem, który będzie mieć okazje do zaprezentowania się trenerom jest Krzysztof Napora, 24 letni pomocnik, który ostatnie sezony spędził w Rakowie Częstochowa.

W dniu dzisiejszym zapadła również decyzja, iż Dominik Sadzawicki znajdzie się w kadrze Górnika na obóz we Włoszech. Nie jest to na razie oficjalny transfer. O przydatności zawodnika zadecydują trenerzy w Zabrzu.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*