Nowy rok zacznij od wsparcia klubu!

Dodano przez Karol | 29 grudnia 2015 20:49
Licznik odwiedzin: 2281

Zimowa przerwa w rozgrywkach jest w I lidze bardzo długa. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy jest jeszcze dodatkowo przedłużana przez bzdurne zakazy. W okolicy Bożego Narodzenia tęsknota za meczami staje się już dla fanatyków prawdzie dojmująca.

Jeśli już wspominamy o fanatykach: są to ludzie, którzy nie pytają, co GieKSa może im dać, lecz co oni mogą zrobić by ją wesprzeć. Wśród czytelników naszej strony takie osoby stanowią zapewne spory odsetek. Właśnie im (Wam) chcemy przypomnieć o najprostszym sposobie na pomoc klubowi w trwającym okresie „ogórkowym”.

Niedawno ruszyła sprzedaż karnetów! Było sporo dyskusji dotyczących wysokości cen karnetów, jednak nie będziemy się do tego odnosić w tym tekście. Nie widzimy większego sensu w takich rozważaniach, zwłaszcza jeśli dotyczą ceny wejściówki na wszystkie wiosenne domowe mecze, która kosztuje mniej niż większość (wszystkie jesienne!) wyjazdów.

Karnety na Blaszok możecie nabyć w cenie 70zł jeśli w rundzie jesiennej już byliście karnetowcami lub 80zł jeśli nie byliście. W przypadku karnetów na Główną ceny w zależności od wcześniejszego posiadania wynoszą 105 lub 120zł. W przypadku zakupu, którego dokonuje się raz na pół roku nie jest to na pewno cena zaporowa. Trzeba też pamiętać o korzyści jaką dają cashbacki za remisy i porażki: ewentualny brak korzyści finansowej będzie oznaczał, że wszystkie domowe mecze będą wygrane przez nasz zespół!

Proponujemy Wam wspólne postanowienie noworoczne: jak największa ilość kupionych karnetów!

5 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Mario — 31 grudnia 2015 @ 16:29

  „W przypadku karnetów na Główną ceny w zależności od wcześniejszego posiadania wynoszą 105 lub 120zł”
  Miałem karnet na jesień, kupiłem wczoraj przez neta na wiosnę, a cena 120zl. Mowa oczywiście o głównej4. Pomylili się czy jak ?

 2. Larry — 30 grudnia 2015 @ 22:58

  Tomek, było info na oficjalnej stronie, że w ramach rekompensaty przy zakupie karnetu na wiosnę dadzą bilet na dowolne spotkanie dla wybranej przez Ciebie osoby.

 3. Mario — 30 grudnia 2015 @ 13:14

  Jak to co – nie zapłacili/przedłużyli abo i domena została wystawiona na sprzedaż 🙂 Jeszcze ino brakuje by smrody ją wykupili…

 4. Tomek — 30 grudnia 2015 @ 11:16

  witam, poproszę o zwrócenie się do odpowiedzialnej osoby z zarządu jak rozwiązana zostania sprawa w związku z zakazem stadionowym i brakiem możliwości oglądania części spotkań na stadionie? czyżby kasa przepadła?? przecież klub nie musiał ponosić kosztów związanych z ochroną tych spotkań? myślę że karnetowicze którzy zaufali klubowi powinni otrzymać ze strony klubu specjalną propozycję. Udanej rundy i najlepszego wszystkim w Nowym Roku. GKS

 5. JARECKI — 30 grudnia 2015 @ 10:35

  co sie stalo z naszym forum?

 

Dodaj komentarz

*