O nowych kartach raz jeszcze

Dodano przez Karol | 22 lutego 2015 19:09
Licznik odwiedzin: 2043

Tydzień temu ruszyła wymiana kart kibica. Posiadanie nowej karty jest obowiązkowe. Będzie ona niezbędna nie tylko jako wejściówka na mecz, ale także jako jedyny środek płatniczy na terenie stadionu. Do pierwszego meczu wymiana kart jest bezpłatna, potem jej cena wyniesie 5zł.

Czasu coraz mniej – już 14 marca GKS podejmie przy Bukowej Flotę Świnoujście. Ostatnio nazwa naszego pierwszego domowego rywala często pojawia się w negatywnym kontekście, w związku z podejrzeniem ustawienia wyniku sparingu. Kłopoty rywala nas nie martwią, natomiast w związku z pierwszym meczem można mieć pewne obawy dotyczące nowego systemu, gdyż będzie to jego pierwszy test. Jeżeli liczba osób, które będą chciały wyrobić kartę „na ostatnią chwilę” będzie spora, kolejki przed kasami mogą być dokuczliwe. Dlatego lepiej zaopatrzyć się w kartę wcześniej. I koniecznie przypomnieć znajomym!

Trzeba pamiętać, że podczas meczów nie kupimy już kiełbasek ani gadżetów na stoisku za gotówkę. Jedyną możliwością będzie wykorzystanie środków, które będziemy mieli doładowane na karcie. Będzie można zrobić to na kilka sposobów: w internecie na stronie bilety.gkskatowice.eu, w Strefie GieKSy (pokój 145 na stadionie, otwarte w tygodniu od 10 do 18) oraz w dniu meczu w kasach albo u osób ze specjalnymi urządzeniami. Po meczu wpłacone przez siebie środki będzie można wypłacić w kasie lub w tygodniu w Strefie GieKSy.

W związku z wprowadzeniem nowych kart dodatkowe atrakcje czekają na osoby, które zakupią karnet. Po przegranych meczach na kartę będzie im spływać zwrot o wartości 50% ceny biletu, a po remisach 25%.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. arko — 24 lutego 2015 @ 16:15

    Wiadomo już kiedy ta nowa karte bedzie trzeba wymienić na kolejna nowa ?

 

Dodaj komentarz

*