Obchody 50-lecia czas zacząć!!

Dodano przez Błażej | 24 lutego 2014 20:16
Licznik odwiedzin: 1406

W dniu dzisiejszym w klubie odbyła się konferencja prasowa poświęcona w głównej części obchodom związanym z 50 leciem naszego klubu.

Prezes Cygan przedstawił główne punkty programu oraz podkreślił, iż tak na prawdę obchody będą trwały cały rok i wiele atrakcji jest odłożonych w czasie.

Poniżej prezentujemy, czego możecie się spodziewać w najbliższych dniach ze strony klubu.

Poniedziałek: Na prezentacji przedstawiono logo obchodów, logo to będzie towarzyszyć klubowi przez cały rok w akcjach informacyjnych i promocyjnych. Logo to zagości również na koszulkach naszego klubu.

Dostępne dla kibiców będą jubileuszowe karty kibica. Wszyscy Ci, którzy posiadają już karty będą mieć możliwość wymiany takiej karty.

Wtorek: GieKSa wyjdzie poza Katowice do mieszkańców aglomeracji. Przedstawiciele klubu będą wręczać prezenty podróżnym, którzy będą lądować w Pyrzowicach.

Środa: W Nowym Roździeniu przewidziana jest debata na temat przeszłości i przyszłości klubu. W debacie wezmą udział postacie związane z GieKSą ( piłkarze, działacze) oraz przedstawiciele mediów.

Czwartek: Na 12:00 kibice zostali zaproszeni przez prezesa Cygana do mszy św., która odbędzie się w pobliskim kościele św.J.Robotnika.W godzinach południowych w centrum Katowic będzie można spotkać przedstawicieli klubu, którzy do mieszkańców wyjdą ze słodkimi prezentami.

Piątek: Główny dzień obchodów, podczas którego odbędzie się gala w auli Akademi Muzycznej w Katowicach. Na galę zostali zaproszeniu przedstawiciele związków piłkarskich, dawni piłkarze oraz media.

W trakcie rundy wystartuje projekt „Muzeum GieKSy”, wszyscy chętni będą mogli zwiedzić muzeum, poczuć historię i magię GieKSy.

Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się również, iż planowana jest piosenka i teledysk związany z 50 leciem klubu.

O kolejnych atrakcjach będziemy was na pewno informować. Szczególnie tych przygotowanych przez kibiców i dla kibiców!.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*