Oświadczenie SK1964 nt. rzekomej napaści

Dodano przez Shellu | 29 lipca 2012 15:46
Licznik odwiedzin: 1735

Katowice, 29.07.2012

Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” wyraża swoje zdziwienie i zażenowanie z powodu kolejnego żenującego zachowania osób zasiadających w organie zarządzającym naszym klubem. Zgłoszenie rzekomej napaści fizycznej (pobicia) na Jacka Krysiaka i Radosława Bryłkę odbieramy jako nie pierwszą już chęć zdyskredytowania środowiska sympatyków katowickiej GieKSy. To domniemane zdarzenie zgłoszone zostało przez osoby, które od dwóch lat okłamują piłkarzy, kibiców, kontrahentów, a w ostatnim czasie nawet Prezydenta i Radę Miasta Katowice.

Kłamliwe wypowiedzi członków zarządu do mediów psują pozytywny wizerunek, który kibice GKS swoimi ostatnimi – zdecydowanymi, ale pozytywnymi działaniami mającymi na celu uratowanie klubu GKS Katowice – wytworzyli w oczach zarówno właśnie mediów, jak i społeczeństwa – w Katowicach i całej Polsce.

Dysponujemy zeznaniami osób, które w 100% wykluczają fakt zaistnienia jakiejkolwiek fizycznej napaści na wspomniane osoby. Zeznania te w stosownym czasie przekazane zostaną odpowiednim organom.

Jednocześnie oświadczamy, że Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” jest przeciwne jakimkolwiek działaniom niezgodnym z prawem. Jesteśmy przeciwni wszelkim aktom wandalizmu i przemocy. Co więcej, niejednokrotnie pokazywaliśmy, że prowadzone przez nas akcje i działania organizowane są z zachowaniem wszelkich zasad współżycia społecznego.

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK1964”

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Ramones — 29 lipca 2012 @ 21:11

    Sami do tego dopuszczaja mówie o Krysiaku i Bryłce, ludziom puszczaja nerwy i to ONI (prezesiki) sa za to odpowiedzialni, niech przestana beczec i niech sie pakuja w te kartony. MIEJCIE RESZTKI HONORU – PAJACYKI KRÓLA !!!

  2. silny — 29 lipca 2012 @ 17:46

    Krysiak to nawet swoja mame klamie gdy sklada jej zyczenia na swieta.

  3. Zaba-Bogucice — 29 lipca 2012 @ 16:04

    czyli co?Krsiak i Bryłka znow dali pokaz kłamstwa?

 

Dodaj komentarz

*