P.S do meczu w Grudziądzu

Dodano przez Błażej | 30 maja 2018 10:00
Licznik odwiedzin: 1002

Wyjazdowe spotkanie w Grudziądzu było ostatnim wyjazdowym meczem w I lidze w sezonie 2017/18. Na kolejne wyjazdy poczekamy do sierpnia i widzimy się w nowym sezonie. Nie ma co ukrywać – po ostatnich spotkaniach naszych zawodników – taka przerwa, nam kibicom mocno się przyda. O tym co się działo w Grudziądzu z nieco innej perspektywy poczytajcie poniżej.

  1. Największy plus grania o 12:45, jaki dostrzegamy, to fakt, że przynajmniej z dalszego wyjazdu wracamy o w miarę normalnej porze. 
  2. Będzie nam brakować wyjazdu do Grudziądza, jeśli chodzi o drogę. Cały czas autostrada i szybki zjazd pod stadion. Są gorsze miejsca, do których w nowym sezonie wolelibyśmy nie wracać.
  3. Na stadionie byliśmy godzinę przed meczem i byliśmy chyba pierwsi na nim. Sympatyczna Pani Patrycja pokierowała nas na sektor prasowy w taki sposób, że musieliśmy przeskakiwać płotki lekkoatletyczne, wejść na murawę i przejść na sektor. 
  4. Na stadionie dla dzieciaków przygotowano strefę Playmobil – kojarzycie zapewne zabawki tej firmy. Inicjatywa fajna, ale spiker chyba miał w głowie nieco inną zabawę, bo zaprosił dzieciaki do strefy Playboya. 
  5. Mecz bez wielkiej historii na murawie, ale jednak coś ciekawego zapamiętamy. Był to chyba pierwszy mecz naszej redakcji, gdzie po jego zakończeniu drużyna przeciwna spadała z ligi. Zawodnicy Olimpii długo nie schodzili z ławki rezerwowych.
  6. Na konferencji prasowej wszystkich przepraszał trener Dariusz Kubicki. Wyraźnie załamany po spadku podkreślił dwa razu swoje przeprosiny.
  7. Smutny widok zastaliśmy przy wejściu do salki konferencyjnej. Na stole znajdowała się głowa maskotki GieKSika z Grudziądza. Rozumiemy spadek, ale żeby za niego swoją głową zapłacił GieKSik?
  8. Po meczu długo siedzieliśmy na trybunach, a jeszcze dłużej miejscowi kibice, którzy zaprezentowali w czasie meczu oprawę. Przy próbie wyjścia zostali zagazowani przez ochronę po raz pierwszy, a później po raz drugi. Przepychanki trwały dobre 1,5 godziny. 
  9. Na szybko wróciliśmy do Katowic i oficjalnie zakończyliśmy sezon wyjazdowy 
  10. Dzięki wszystkim, którzy byli z nami na wyjazdach i pomagali nam z doskoku w naszej pracy – Fjodor, Mayek, Welur, Marcin – dzięki za pomoc! 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*