P.S do meczu z Miedzią

Dodano przez Błażej | 28 listopada 2017 09:54
Licznik odwiedzin: 1683

Omawianie meczu z Miedzią kończymy tradycyjnym P.S, które będzie ostatnim piłkarskim newsem na naszej stronie jeśli chodzi o materiały meczowe. Przed nami długa przerwa zimowa, która również i nam bardzo się przyda. Co działo się na meczu z Miedzią w szybkim skrócie poniżej:

 1. Mecz z Miedzią był drugim w historii spotkaniem rozgrywanym na zakończenie roku. Oba te spotkania wygraliśmy u siebie 1:0 a bramki strzelali doświadczeni gracze Pitry i Kędziora. 
 2. Tomasz Midzierski zagrał drugi raz przeciwko byłym kolegom 90 minut i tym samym jako jedyny gracz GieKSy rozegrał wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym. Kiedyś takie serie notował Mirosław Widuch więc jest do kogo równać. 
 3. Wojtek Kędziora strzela czwartą bramkę w czwartym spotkaniu z rzędu. By zobaczyć taką serię wcześniej chyba musielibyśmy się cofnąć do III ligi i serii Sadowskiego. 
 4. W czasie spotkania przytomność stracił jeden z zawodników Miedzi. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, ale szczęśliwie nic się nie stało. Po badaniach zawodnik wrócił do Legnicy
 5. Na meczu obecny był Kamil Bętkowski, który często odwiedza nasz stadion.  Zawodnika zaczepił jeden z kibiców, który zapytał czy gra coś w Rozwoju. Zawodnik odpowiedział, że gra jedynie na weselach teraz. Oj Kamil, jesteś jeszcze młody, telefon do Czerwińskiego z prośbą o podanie namiarów na trenera od przygotowania, trochę pracy i jeszcze wskoczysz na wyższy poziom. Umiejętności są, tylko głowy brakuje. Życzymy powodzenia.
 6. Na meczu zabrakło Shella i prawdę mówiąc zwykle jest to dobry znak bo bez Shella na trybunach bilans wynosi jakieś 15-2-2. Wychodzi na to, że to Shellu jest hamulcowym :):)
 7. Piłkarski rok zakończony a oficjalnie zakończymy go 11 grudnia gdy odbędzie się gala Złotych Buków. Głosować możecie TUTAJ
 8. Do zobaczenia na wiosnę w Niepołomicach!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Shellu — 29 listopada 2017 @ 09:44

  Podliczę sobie te mecze, na których nie byłem, ale to rzeczywiście jakiś masakryczny bilans – oczywiście na korzyść naszej drużyny 🙂

 

Dodaj komentarz

*