P.s do pierwszego dnia treningów

Dodano przez Błażej | 23 czerwca 2015 07:46
Licznik odwiedzin: 6075

Wczorajszy dzień na GieKSie przyniósł nam nieco wieści i newsów. Działo się sporo, więc dla wszystkim mały P.S z pierwszego dnia treningów i kulis. Zapraszamy do czytania

1. Na 30 min przed konferencją w sali przebywała tylko Aida Bella. Sympatyczna pracownica działu medialnego „Ćwiczyła” do wystąpienia na konferencji. Ciekawe co z jej „kontraktem” i czy zostanie na kolejny sezon?:)

2. Z uwagi na dużą liczbę gości Aida musiała siedzieć na rogu stołu. Jak sama stwierdziła miejsce jest ok, bo…. Starą Panną już nie zostanie.

3. Konferencja rozpoczęła się o czasie, Aida przedstawiła gości i z rozpędu przedstawiła Marka Oględzińskiego, którego jeszcze na sali nie było.

4. Biznesowe sprawy załatwiono szybciutko i na sali pojawił się dyrektor Proksa wraz z Trochimem, nowym piłkarzem GieKSy.

5. Od Trochima w każdym słowie dało się wyczuć motywację do gry w GieKSie i podziękowanie za szansę. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że kolejnej może już nie dostać. Wydaje się, że imprezy z sąsiadami zostaną odłożone, na co najmniej rok. Kontrakt póki, co na rok

6. Pytań do dyrektora było sporo, najważniejsza informacja to taka, że propozycje dla Goncerza są bardzo mało realne i satysfakcjonujące GieKSę.

7. Konferencja zakończyła się po serii pytań a do dyspozycji pozostał dyrektor Proksa oraz Trochim. Przeprowadziliśmy z nim krótką rozmowę, którą możecie przeczytać na stronie.

8. Niestety bardzo byśmy chcieli napisać, że konferencja była udana, ale jednak trochę dużo zabrakło do wysokich standardów. Przede wszystkim aż się prosiło by na konferencję przed I treningiem zaprosić trenera Piotra Piekarczyka, zabrakło również meczowych koszulek, które ma produkować Adidas. Pokazano jedynie te dla Młodej GieKSy. Trochę to dziwne, ale miejmy nadzieję, że koszulki będą się dobrze prezentować. Nasze wnioski potwierdził prezes Cygan, który przekazał informację, iż wiele rzeczy miało być dziś inaczej.

9. Na pierwszym treningu pojawili się nowi gracze w tym, Dalibor Vasenda. Długo przed treningiem rozmawiał z managerami bluzie z numerem 81…. Mamy nadzieję, że nie przejął tego od Pitrego 🙂

10. Na treningu pojawili się Kamil Cholerzyński i Anton Bucek. Przywitali się ze wszystkimi oraz zdali sprzęt. Kamil rozmawiał z prezesem Cyganem o jego dalszej przyszłości w innym klubie.

11. Na treningu nie mogło zabraknąć, Goncerza, który prosił prezesa o jeszcze dwa tygodnie wolnego i zasugerował, że wtedy ligę drużyna weźmie z marszu.

12. Maciej Bębenek trochę zagubiony przyszedł pod budynek klubowy i pytał nas, co ma teraz robić. Na szczęście był w pobliżu fotograf klubowy i wszystko ładnie wyjaśnił. Rozmowa z nim również na naszej stronie.

13. Sporo chaosu mieli za to młodzi gracze GieKSy i zawodnicy testowani. Dla nich była przeznaczona szatnia gości. Funkcję kierownika drużyny w pewnym momencie przejął prezes Cygan, który kierował wszystkich do odpowiednich szatni.

14. Przy okazji wizyty w klubie otrzymaliśmy informację, iż w przypadku awansu Rozwoju w PP klub ten będzie chciał zagrać ten mecz na Bukowej.

15. Po opuszczeniu drużyny przez Pitrego potrzebą chwili będzie wybór nowego kapitana. Wszystko wskazuje na to, że zostanie nim Pielorz. Według stażu powinien nim być Kamiński, potem Goncerz.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*