Pamiętny sędzia poprowadzi jutrzejszy mecz

Dodano przez GoT | 30 marca 2012 14:32
Licznik odwiedzin: 966

Jutrzejszy pojedynek GieKSy z Dolcanem poprowadzi Pan Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

Arbiter ten prowadzi mecze na szczeblu I ligi od 2008 roku. W roku swojego debiutu na tym szczeblu rozgrywek sędzia Złotek prowadził pamiętny mecz pomiędzy GKS-em z Katowic, a GKS-em z Jastrzębia. Arbiter przerwał wtedy spotkanie w 52 minucie przy prowadzeniu gospodarzy 1:0, w konsekwencji czego mecz został rozstrzygnięty walkowerem na korzyść gości. Powodem przerwania meczu było zranienie sędziego liniowego jedną z rzuconych na murawę serpentyn.

Sędzia ze Stalowej Woli prowadził w sumie pięć meczów GieKSy, z czego Katowiczanie trzykrotnie przegrywali, jednokrotnie remisowali i wygrywali. Co ciekawe wygrana miała miejsce w meczu z Dolcanem Ząbki. Będzie to pierwszy mecz naszej drużyny prowadzony przez Pana Złotka w tym sezonie.

Sobotni pojedynek będzie dziesiątym prowadzonym przez tego sędziego w obecnych rozgrywkach. W poprzednich dziewięciu trzy kończyły się wygranymi gospodarzy, jeden gości, aż pięciokrotnie rywalizujące jedenastki dzieliły się punktami.