Piękniejsza strona futbolu – piłkarki GKS Katowice

Dodano przez kosa | 15 lipca 2017 08:13
Licznik odwiedzin: 1586

Rzadko piszemy coś o zespole piłkarek GKS Katowice na naszej stronie. Związane jest to jedynie z tym, że nasze moce przerobowe są mocno ograniczone. Na GieKSa.pl działamy w 100 proc. społecznie i po prostu nie starcza nam czasu, nad czym mocno ubolewamy. Niedawno prowadziliśmy nabór i niestety znowu nikt się nie zgłosił do pisania o naszych zawodniczkach.

Na szczęście niedawno dostaliśmy informację prasową od sponsora naszej drużyny Galerii Libero. Prezentujemy ją w całości. Bardzo podoba nam się hasło: „Piękniejsza strona futbolu”. Oprócz informacji prasowej załączamy plik z wywiadami (do pobrania tutaj), a także zdjęcia zawodniczek GieKSy.

Kobieca drużyna GKS to jedna z piłkarskich wizytówek Katowic. Zespół 20 zgranych dziewczyn, dla których futbol to prawdziwa pasja, w ostatnim sezonie zdeklasował rywalki i zaliczył awans do I Ligi. Od 2016 roku drużynę wspiera Libero Katowice.

W ubiegłym sezonie piłkarki nożne katowickiej GieKSy nie miały sobie równych. W grupie śląskiej 2 Ligi kobiet w 21 wygranych meczach – na łącznie 22 rozegrane –zdobyły rekordową liczbę 137 bramek, przy zaledwie 7 golach straconych. Zgranie, wyjątkowa skuteczność i walka od pierwszej do 90 minuty dały upragniony awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Jak to się stało, że spośród wielu dyscyplin postawiły na futbol? Co je motywuje i jak radzą sobie w wyjątkowo męskim świecie? I czy aby na pewno od szpilek wolą korki? Zapraszamy do zapoznania się z 20 ekskluzywnymi mini-wywiadami z piłkarkami GKS Katowice galerialibero.pl/piekniejszastronafutbolu

– „Gramy z najlepszymi, dlatego dumnie wspieramy mistrzowskie piłkarki katowickiej GieKSy” – mówi Katarzyna Porębska, manager ds. marketingu w Echo Investment SA.

Libero od początku stawia na Katowice. Od 2016 jest sponsorem damskiej drużyny GKS Katowice, wspiera katowicki Teatr Korez. Libero zainicjowało również muzyczny projekt URB4N – wyjątkowy album muzyczny, który powstał z katowickim muzykiem Miuoshem oraz młodymi śląskimi zespołami Hengelo, Soxso i Jóga.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Hołek89 — 17 lipca 2017 @ 10:49

    W Tym sezonie obowiązkiem Gieksiarza jest chyba pojawić się na meczu Dziewczyn. Życzymy samych zwycięstw! „CAŁA GIEKSA RAZEM”!

 

Dodaj komentarz

*