Pierwszoligowe ruchy kadrowe cz. VI

Dodano przez GoT | 27 lutego 2013 15:33
Licznik odwiedzin: 1738

Jutro ostatni dzień okienka transferowego, dlatego należy nasłuchiwać o transferach „last minute”. Miniony tydzień przyniósł jedynie kosmetyczne zmiany kadrowe, także obyło się bez hitów. Wciąż nikogo nie zakontraktowały ŁKS i Polonia Bytom. Jedni i drudzy testują jednak na potęgę i już za chwilę będzie trzeba usiąść do rozmów i podpisać papiery, bo inaczej nie uda się wystartować w lidze. Wiadomo już jednak, że barwy ŁKS-u będą reprezentować wychowankowie UKS SMS Łódź.

Za tydzień podsumowanie okienka transferowego w 1. Lidze.

Arka Gdynia

Przybyli: Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin), Rafał Grzelak (Ruch Chorzów), Dawid Kubowicz (Górnik Wałbrzych), Jakub Miszczuk (Lech Poznań)

Odeszli: Charles Nwaogu (Flota), Michał Szromik (Radomiak), Julien Tadrowski (Pogoń Szczecin), Paweł Czoska (Warta Poznań), Maciej Górski, Patryk Jędrzejowski, Krystian Żołnierewicz (szukają klubu), Piotr Robakowski (rezerwy)

Cracovia Kraków

Przybyli: Władisław Romanow (Botew Vratsa), Michał Zieliński (Korona), Mate Lacić (GKS Bełchatów)

Odeszli: Dawid Rupa (Janina Libiąż),Milos Budakovic (FK Nowy Pazar), Dawid Dynarek, Szymon Gąsiński, Aleksandru Suworow, Marcin Skrzeszewski (szukają klubu), Damian Drzewiecki (rezerwy).

Dolcan Ząbki

Przybyli: Mateusz Cichocki (Legia Warszawa), Kacper Piekarz (rezerwy), Bartosz Wiśniewski (Sandecja), Paweł Sasin (ŁKS Łódź).

Odeszli: Marcin Stańczyk (GKP Targówek), Robert Chwastek (Ruch Chorzów), Damian Jaroń, Emil Wrażeń, Tomasz Ciesielski(szukają klubu).

Flota Świnoujście

Przybyli: Arkadiusz Aleksander (Sandecja), Łukasz Kupczanko (Energetyk Gryfino), Maciej Mysiak (Warta Poznań), Nwaogu (Arka), Mateusz Szałek (Pogoń Szczecin), Michał Stasiak (Skoda Xanthi), Konrad Gilewicz (FC STK 194 Samorin)

Odeszli: Daniel Chyła (Okocimski Brzesko) Paweł Bielecki (Drawa Drawsko Pomorskie), Michał Protasiewicz (Etar Veliko Tarnovo), Koba Szalamberidze, Paweł Wąsków, Solomon Mawo (szukają klubów).

Bogdanka Łęczna

Przybyli: Cezary Stefańczyk (Zawisza Bydgoszcz), Hubert Kotowicz, Patryk Stopa, Michał Walaszek, Bartosz Wiązowski (rezerwy)

GKS KATOWICE

Przybyli: Łukasz Budziłek (GKS Bełchatów), Sławomir Duda (Przebój Wolbrom), Jewhen Radionow (Ursus Warszawa), Jarosław Ratajczak (Lech Poznań), Dominik Sadzawicki (Gwarek Zabrze).

Odeszli: Damian Kaciczak, Dominik Kruczek, Marcin Pietroń, Adam Toszek, Andrzej Zapotoczny (szukają klubu), Bartłomiej Kędzierski, Tomasz Steleblak (rezerwy).

GKS Tychy

Przybyli: Damian Szczęsny (Podbeskidzie), Marcin Ściański (Ruch Zdzieszowice), Adam Imiela (Granat Skarżysko – Kamienna).

Odeszli: Kamil Łączek (Ruch Zdzieszowice), Łukasz Tumicz, Dawid Jarka (szukają klubów), Daniel Sobas (Rozwój Katowice).

Kolejarz Stróże

Przybyli: Marcin Adamek (Morcinek Kaczyce), Szymon Gruca (Grybovia Grybów).

Odeszli: Krzysztof Gajtkowski (Bytovia), Damian Michalik (szuka klubu).

ŁKS Łódź

Odeszli: Daniel Brud (Wisła Kraków), Jakub Więzik (Śląsk Wrocław), Paweł Sasin (Dolcan Ząbki), Michał Żółtkowski ( FSV Budissa Bautzen), Nikołaj Borsukow, Daniel Cyzio, Paweł Kaczmarek, Patryk Kubicki, Mateusz Stąporski, Jacek Kuklis, Kamil Późniak, Jarosław Szyc, Michał Osiński (szukają klubu).

Miedź Legnica

Przybyli: Grzegorz Bartczak, Artur Marciniak (Warta Poznań), Dawid Retlewski (Chojniczanka), Kamil Zieliński (Calisia Kalisz), Patryk Oleksa (Wisła Kraków – młoda ekstraklasa), Robert Winogrodzki (LKS Chlebnia).

Odeszli: Kamil Hempel (Stomil Olsztyn),Ben Starosta(Global FC-Filipiny), Daniel Szczepankiewicz, Damian Paszliński (szukają klubu), Wojciech Łobodziński ( na pół roku zawieszony za czyny korupcyjne).

Okocimski Brzesko

Przybyli: Daniel Chyła (Flota Świnoujście), Piotr Koman (Podbeskidzie), Maciej Termanowski (Wisła Kraków – młoda ekstraklasa), Jan Vajda (OTJ Moravany nad Vahom), Dawid Kucharski (ostatnio Pogoń Szczecin).

Odeszli: Mateusz Pawłowicz (Stal Rzeszów), Łukasz Zaniewski (Resovia), Przemysław Bella (Ruch Zdzieszowice), Michał Oświęcimka (Górnik Wałbrzych) Marcin Szałęga, Robert Trzandel, Tomasz Baliga, Mateusz Urbański, Irdissa Cisse (szukają klubu).

Olimpia Grudziądz

Przybyli: Jan Pawłowski (Nieciecza), Bartosz Fafiński (rezerwy), Adam Banasiak (Widzew Łódź), Mateusz Górka (Lechia II Gdańsk)

Odeszli: Dawid Abramowicz (Śląsk Wrocław), Jakub Cieciura (Radomiak), Paul Grischok, Tomasz Adamczyk(szukają klubu).

Polonia Bytom

Odeszli: Paweł Gamla (Ruch Zdzieszowice), James Sinclair (Ljungskile SK), Martin Baran(Polonia Warszawa), Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie), Tomasz Kaczor (Dalin Myślenice), Piotr Kulpaka ( Mysen IF), Krzysztof Michalak (GKS Bełchatów), Paweł Alancewicz (Stal Rzeszów), Juraj Balaż (FO ZP Sport Podbrezowa)).

Sandecja Nowy Sącz

Przybyli: Maciej Bębenek (Górnik Zabrze), Paweł Nowak (Lechia Gdańsk), Patryk Tuszyński (Lechia Gdańsk), Jozef Certik (MSK Rimavska Sobota), Daniel Bomba (Poprad Muszyna), Piotr Giel i Adam Wójta (Warta Poznań), Arkadiusz Czarnecki (Elana Toruń), Kristof Kurczyński (FC St. Pauli II Hamburg), Sebastian Spewak (SC Vier – und Marschlande), Przemysław Szarek (juniorzy).

Odeszli: Arkadiusz Aleksander (Flota Świnoujście), Filip Burkhard (Wisła Plock), Bartosz Wiśniewski (Dolcan), Bartosz Szeliga (Piast Gliwice), Sebastian Kosiorowski, Wojciech Wilczyński, Adrian Świątek, Kamil Szymura, Jurij Zinjak (szukają klubu).

Stomil Olsztyn

Przybyli: Grzegorz Lech (Korona Kielce), Kamil Hempel (Miedź Legnica), Paweł Piceluk (Motor Lublin).

Odeszli: Michał Świderski (Znicz Biała Piska),Krzysztof Filipek i Daniel Michałowski, , Piotr Wypniewski (rezerwy), Tomasz Ptak (Motor Lublin), Mindaukas Kalonas (Ravan Baku) , Radosław Stefanowicz, Robert Tunkiewicz (szukają klubu).

LKS Nieciecza

Przybyli: Jakub Wróbel (Unia Tarnów)

Odeszli: J. Pawłowski (Olimpia Grudziądz)

Warta Poznań

Przybyli: Paweł Czoska (Arka Gdynia).

Odeszli: Grzegorz Bartczak i Artur Marciniak (Miedź Legnica), Michał Jakóbowski (Lech Poznań), Maciej Mysiak (Flota), Bartłomiej Pawłowski i Michał Płotka (Widzew Łódź), Wojciech Trochim (Zagłębie Lubin), Paweł Beser (Polonia Środa Wielkopolska) Daniel Ciach (szuka klubu), Piotr Giel i Adam Mójta (Sandecja), Łukasz Grzeszczyk i Rafał Kosznik, (GKS Bełchatów).

Zawisza Bydgoszcz

Przybyli: Łukasz Nawotczyński (ostatnio Cracovia), Tomasz Stachewicz (rezerwy), Matej Nather (Podbeskidzie).

Odeszli: Adrian Błąd (Zagłębie Lubin), Tomasz Chałas (Pogoń Szczecin), Błażej Jankowski (Chojniczanka), Bartosz Kopacz (Górnik Zabrze), Paweł Zawistowski (Korona Kielce), Krzysztof Hrymowicz (Etar Veliko Tarnovo), Mateusz Skowroński (Wda Świecie), Cezary Stefańczyk (Bogdanka), Damian Januszewski (rezerwy).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*