[PIŁKARKI] Walka do końca w Żywcu

Dodano przez Tommaso | 3 listopada 2018 13:18
Licznik odwiedzin: 342

Za nami pierwszy z trzech tegorocznych meczów rundy rewanżowej. Naszym rywalem były piłkarki Mitechu Żywiec.

W pierwszym meczu, który odbył się w Katowicach, GieKSa pewnie wygrała 2:0. Patrząc w tabele oraz mając na uwadze fakt, że Mitech pod wodzą nowej trener Eweliny Prokop przegrał wszystkie cztery spotkania, przystępowaliśmy do tego meczu w roli faworyta.

Nasze piłkarki jednak za bardzo wczuły się w tę rolę i niestety tylko zremisowały (1:1) spotkanie. Gola na wagę jednego punktu w 96. minucie zdobyła Joanna Olszewska. Bramkę dla Żywca w 22. minucie Katarzyna Wnuk

Walka o 6. lokatę trwa nadal, na razie zajmuje ją drużyna AZS UJ Kraków, która dziś gra z najsłabszą drużyną w lidze i raczej umocni się na tej pozycji. Przed nami jeszcze dwa spotkania ligowe w tym roku z teoretycznie silniejszymi rywalkami z Konina i Wałbrzycha. Liczymy jednak na niespodzianki i na to, że jeszcze w tym roku zajmiemy górną część tabeli.

Za walkę do końca w Żywcu dziękujemy naszym zawodniczkom, które dziś zagrały w składzie: Klimek – Konkol, Hajduk, Konieczna, Olszewska – Nosalik, Wróblewska (85. Kil), Wojcik – Nowak (46. Tkaczyk), Kozak, Łąckiewicz-Oślizło.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*