Piotr Gruszka zostaje w GKS-ie Katowice!

Dodano przez Jack | 15 marca 2017 18:54
Licznik odwiedzin: 1188

W dniu dzisiejszym klub poinformował, iż nową umowę z klubem podpisał trener siatkarskiej GieKSy, Piotr Gruszka. Nowa umowa trenera Gruszki będzie obowiązywała przez kolejne dwa sezony!

Przypomnijmy, że 450-krotny reprezentant kraju, Piotr Gruszka objął stanowisko trenera GKS-u w lipcu 2016 roku podejmując się wielkiego wyzwania, jakim była budowa drużyny na miarę PlusLigi. Na końcową ocenę pracy trenera przyjdzie jeszcze pora, na tę chwilę sezon jeszcze trwa, ale na pewno postawa naszej drużyny w bieżących rozgrywkach została pozytywnie odebrana i to zarówno przez kibiców pojawiających się na meczach, jak również i przez grono siatkarskich ekspertów.

 

Zapewne tak wczesne ogłoszenie jednej z kluczowych decyzji odnośnie siatkarskiej GieKSy, pozwoli Piotrowi Gruszce oraz całemu sztabowi szkoleniowemu na odpowiednio wczesne zaplanowanie najbliższej przyszłości drużyny, tak pod względem organizacyjnym, jak i pod względem personalnym zespołu. Będzie to o tyle istotne ponieważ następny sezon w PlusLidze będzie na pewno o wiele trudniejszy i to pod kilkoma względami, m.in. z racji zmiany regulaminu rozgrywek. Ważne, że trener otrzymał możliwość i co za tym idzie kredyt zaufania od władz naszego klubu, na kontynuowanie pracy, budowy coraz lepszej i silniejszej siatkarskiej GieKSy, bo bez wątpienia nasza drużyna poczyniła spory postęp oraz pokazała niemały potencjał w niej drzemiący. Charakter walki do samego końca w każdym spotkaniu, bez znaczenia kto stoi po drugiej stronie siatki, który stale jest wpajany siatkarzom GKS-u, wpisuje się w nasz GieKSiarski charakter i dlatego również My, jako kibice tego klubu, możemy być zadowoleni z takiej decyzji i spokojni o dalszy rozwój i postęp naszej drużyny.

 

Panie Piotrze, życzymy sukcesów w naszym klubie!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*