Plaża, słońce, mecz – inwazja GieKSy

Dodano przez kosa | 29 lipca 2013 06:47
Licznik odwiedzin: 1424

Flota Świnoujście przyznała nam, tak jak każdemu klubowi, 210 biletów dla kibiców gości. Po naszych staraniach i dzięki dobrej woli gospodarzy udało się tą pulę powiększyć oraz zlikwidować sektor buforowy. Na wyjazd wybrało się 410 fanów wśród których znajdowało się ośmiu kibiców Banika Ostrava oraz kilkunastu fanów Górnika Zabrze. W sektorze gości zameldowało się dokładnie 291 osób, które prowadziły ciągły i dobry doping. Mieliśmy ze sobą flagi – SK 1964, GKS Katowice, GieKSa on tour, Forza GieKSa, Ultras GieKSa, Żorska GieKSa, Siemianowice Śląskie, Jaworzno on tour, Mysłowice oraz flagę Górnika 1948. Po meczu zapewniliśmy piłkarzy, że jesteśmy z nimi ale także zaznaczyliśmy, że z Sandecją jedynym akceptowalnym wynikiem jest zwycięstwo. Nasi piłkarze w przerwie i po meczu podrzucili nam wody za co dziękujemy – uratowały one niejednej osobie życie.

Zarówno przed jak i po meczu mieliśmy czas na plażowanie. Z racji niesamowitych upałów (temperatura odczuwalna dochodziła do 40 stopni Celsjusza) wyprawa pod tym kątem okazała się sukcesem. Należy zaznaczyć, że gospodarze meczu dołożyli wszelkich starań abyśmy jak najmilej wspominali pobyt w Świnoujściu. Mamy nadzieję spotkać się z Flotą za rok w podobnym terminie, ale już w Ekstraklasie 🙂

W obie strony podróżowaliśmy pociągiem rejsowym bez żadnych przygód.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Krzysiek — 29 lipca 2013 @ 12:13

  Na kilka dni przed meczem świnoujska policja ostrzegała w internecie,
  nawet chodzili po promenadzie i pouczali restauratorów i handlowców o niebezpiecznych kibicach z Katowic.
  Nie mam pojęcia dlaczego to Policja zrobiła, na jakiej podstawie wysunęła takie wnioski.
  Jako kibic Floty i mieszkaniec Świnoujścia dziękuję kibicom GKS-u
  za mecz. W dopingu byliście zdecydowanie lepsi od nas.
  Przyjeżdżajcie do nas częściej.

 

Dodaj komentarz

*