[PLOTKARA #2] Kto do GieKSy? Zamieszanie w Chojnicach, powrót Mandrysza?

Dodano przez Błażej | 9 czerwca 2018 07:00
Licznik odwiedzin: 2792

Witamy w kolejnym odcinku „Plotkary” – sporo znowu się dzieje na Twitterze jeśli chodzi o plotki, ploteczki i potwierdzone informacje. Przypominamy, że naszą redakcję możecie śledzić TUTAJ

Na początek plotki związane z GieKSą. Tym razem tylko jedna, ale dość obiecująca. 

Karol Danielak wpisuje się w aktualną politykę klubu: młody, chcący walczyć o wyższe cele. Wydaje się, że w Chrobrym Głogów zawodnik sięgnął już swojego sufitu. Póki co nie ma dalszych informacji w sprawie Szufryna. 

Informacja również z Lubina gdzie wraca Artur Siemaszko. Zawodnik był blisko GieKSy już w zimie i wydaje się, że może być jednym z celów transferowych na nowy sezon. 

W kwestiach transferów do ataku naszego zespołu wciąż pozostaje otwarta kwestia angażu Karola Angielskiego. Zawodnika zna trener Paszulewicz, gdyż w Grudziądzu „Anglik” strzelał gola za golem pod wodzą naszego trenera. Pozyskanie obu napastników byłoby bardzo obiecujące.

W kwestii Rafała Remisza poprosiliśmy o opinię Artura Skowronka – naszego byłego trenera oraz byłego trenera zawodnika. Odpowiedź była jasna i czytelna Dobry piłkarz i człowiek. Profi”. Wypada tylko czekać, by zobaczyć, jak będzie się prezentować zawodnik w naszych barwach.

Wracając do trenera Skowronka, to spore zmiany w jego trenerskim życiu zaszły w ostatnim czasie. Został on mianowany na nowego trenera Stali Mielec. Zobaczymy, jak poradzi sobie w nowym klubie, gdzie perspektywy do awansu wydają się być większe niż w Suwałkach.

Jeśli chodzi o trenerów, to ciekawie pod tym względem dzieje się w Chojnicach, gdzie kilka dni temu szumnie zapowiadano konferencję o 9:00, by przedstawić nowego trenera. Mijały godziny i dni, a nowego trenera nie widać. Plotkowało się o powrocie Macieja Bartoszka do klubu, przewijał się Przemysław Cecherz oraz Leszek Ojrzyński. Zobaczymy, jak się rozwinie sytuacja w Chojnicach. 

 

Trenera szuka również Sandecja Nowy Sącz po tym, jak rozstała się z trenerem Moskalem. Wszystkie znaki na ziemi jeszcze dwa dni temu wskazywały na naszego „Dobrego znajomego” czyli trenera Mandrysza. 

 

Transfery w  innych drużynach można określić słowami – niewiele się dzieje. Przedłużenia kontraktów w Częstochowie – Mesjasz oraz Czerkas. W Głogowie – Michał Malec. W Jastrzębiu ogłoszono odejście do Śląska Wrocław najlepszego strzelca w ostatnich latach Daniela Szczepana. O zawodniku pisali w zimie jako potencjalnym celu transferowym, ale niestety nie doszło do konkretów. Do Sandecji Nowy Sącz powrócił po wypożyczeniu Michał Szeliga z Rozwoju Katowice. 

Na koniec akcja w której nasza redakcja wzięła udział. Jako, że rzadko się chwalimy, to teraz to zrobimy. Widzieliście pewnie filmik ŁNP, gdzie Zbigniew Boniek rzuca wyzwanie Grzegorzowi Krychowiakowi, by podbić piłkę siedząc na krześle 50 razy? Nam również się to udało 🙂 (jeśli film Wam się nie wyświetla, radzimy odświeżyć stronę i powinno być ok, a w razie czego linkujemy -> https://t.co/Sdx8BegiWg)

8 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. kosa — 11 czerwca 2018 @ 12:53

  @Mecza, oczywiście, że nie. Trener Mandrysz bardzo poszedł nam na rękę, zgodził się na płatność w ratach i na kwotę dużą niższą niż wynikałaby z pełnego kontraktu. Nie łączy go już żadna umowa z naszym klubem, więc to, czy pracuje, czy nie pracuje, nie ma dla nas znaczenia.

 2. Mecza — 11 czerwca 2018 @ 11:57

  @blazej, no to pewnie 100% tego co miał zagwarantowane. Mandrysz raczej nie zrezygnował z żadnej złotówki. Może są dogadani w ten sposób, że jak przyjmie ofertę od kogoś to tylko będziemy płacili różnicę, bo pewnie dostanie mniej niż w GKS.

 3. jarek — 10 czerwca 2018 @ 21:44

  Tutaj nie u mnie filmik z Błażejem sie nie otwiera , ale na telu z adroidem jest ok.

 4. blazej — 10 czerwca 2018 @ 15:16

  @Mecza

  Nie ma to znaczenia czy podpisze czy nie. Mandrysz nie jest na naszym utrzymaniu. Jest kontrakt rozwiązany i płacimy mu to co się umówili. Nawet jeśli tam pójdzie to i tak będzie trzeba płacić to co ustalili.

 5. Mecza — 10 czerwca 2018 @ 15:09

  Najlepsza informacja jest taka, że Mandrysz może podpisze kontrakt. Cały czas na naszym utrzymaniu.

 6. Koko — 10 czerwca 2018 @ 12:35

  A gdzie jakies wzmocnienia Angielski i Szudryn pewnie nie dojdą

 7. jarek — 9 czerwca 2018 @ 19:51

  Dałeś rade na filmiku:)

 8. jarek — 9 czerwca 2018 @ 19:48

  Błażej podpisuj kontrakt i dawaj do GieKSy :))

 

Dodaj komentarz

*