Plusy i minusy po Arce

Dodano przez Shellu | 29 października 2012 19:25
Licznik odwiedzin: 1122

Kolejne zwycięstwo na wyjeździe daje nam dużo radości. Oto pozytywy i negatywy sobotniego spotkania.

Plusy:
+ Druga z rzędu wygrana na wyjeździe
– katowiczanie po wygranej w Nowym Sączu trzy mecze grali u siebie. Dlatego tamto zwycięstwo już nieco się zatarło, ale passa trwa.
+ Przemysław Pitry – jego brak był aż nadto widoczny z Okocimskim, jego obecność – widoczna w Gdyni. Świetna forma piłkarza trwa, tym razem był gol i asysta.
+ Gol zmiennika – Arkadiusz Kowalczyk wszedł nierozgrzany, ale nie przeszkodziło mu to dobrze wejść w mecz i strzelić swojego drugiego gola w sezonie.
+ Odbudowanie się po utracie bramki – Arka mogła pójść za ciosem, ale GKS grał swoje, czego efektem był drugi gol.

Minusy:
– Brak dobicia rywala
– katowiczanie kilka razy ruszali z dobrymi kontrami, ale brakowało albo sił, albo pomysłu, albo skuteczności (strzał Marcina Pietronia)
– Żonglowanie bramkarzami – trener Rafał Górak bardzo często robi zmiany na tej pozycji. Odstawienie Macieja Wierzbickiego po jednym błędzie z Okocimskim to chyba za dużo. Witold Sabela wrócił i niezbyt pewnie się spisał.
– Dominacja Arki na początku – nasza obrona niezbyt pewnie grała w pierwszej fazie meczu. Ale to mały minusik, bo potem było już dużo lepiej.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*