Plusy i minusy po Bytovii

Dodano przez GoT | 4 listopada 2018 14:32
Licznik odwiedzin: 748

GKS Katowice zdobył jeden punkt w Bytowie i nie jest to dorobek, który może cieszyć kibiców, ale… z przebiegu meczu powinniśmy go bardzo szanować, bo byliśmy zespołem po prostu słabszym. 

Plusy:
+ Dwa razy odrobiliśmy stratę — GieKSa dwa razy musiała gonić wynik i dwa razy jej się to udało. To na pewno godne pochwały, bo szczególnie po stracie bramki na 1:2 Bytovia zaczęła grać bardzo dobrą piłkę i sztuką było wyjście z tej sytuacji (w czym pomogło lekko szczęście, ale ono przecież sprzyja… lepszym).
+ Bramki po stałych fragmentach gry — coś, czego dawno nie widzieliśmy — GieKSa strzeliła bramki po stałych fragmentach gry. Nie wiemy, czy to przypadek, czy może efekt treningów pod wodzą Dariusza Dudka, ale… bardzo nas to cieszy, bo od dawna zwracaliśmy uwagę, że jak nie idzie pozycyjnym, to trzeba swoich szans szukać w stałych fragmentach gry.

Minusy:
– Stracone bramki po indywidualnych błędach — Bytovia w tym meczu miała wiele sytuacji i mogła nam strzelić przepiękne bramki (kilka uderzeń z dystansu, obijanie poprzeczki i słupka), ale zdobycz bramkową zawdzięcza naszym zawodnikom — pierwsza bramka to kryminał w obronie, a druga to samobój.
– Duża niedokładność — nasi piłkarze zagrali bardzo niedokładnie — masa piłek od Łyszczarza, Puchacza, czy Poczobuta trafiała pod nogi rywali. Ciężko będzie nam wygrywać, jeśli nie poprawimy tego aspektu.
– Oddaliśmy środek boiska — GieKSa w tym meczu oddała środek boiska — od pola karnego do pola karnego niepodzielnie rządzili piłkarze Bytovii, a apogeum tego mieliśmy po drugiej bramce dla rywali, kiedy nie istnieliśmy w środku i tylko w braku precyzji gospodarzy możemy upatrywać to, że nie skończyło się pogromem.
– Mizerny dorobek punktowy — zajmujemy przedostatnie miejsce, mamy tylko 13 punktów, a dorobek pod wodzą Dariusza Dudka to 0,25 punktów na mecz.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. mikegieksa — 5 listopada 2018 @ 10:12

    Zapraszam pod poniższy link, coś mi to przypomina….
    http://weszlo.com/2018/11/04/panowie-lecha-przestancie-opowiadac-bajki-o-planie-klub/

 

Dodaj komentarz

*