Plusy i minusy po Flocie

Dodano przez Shellu | 30 lipca 2013 19:19
Licznik odwiedzin: 1073

Po spotkaniu z Flotą niestety jesteśmy bardzo zawiedzeni i ciężko dostrzec pozytywy. Dużo jest natomiast kwestii do wyeliminowania, które zaobserwowaliśmy podczas niedzielnego meczu.

Plusy:
+ Debiuty młodych – co prawda nie wybili się ponad słaby poziom GKS w tym meczu, ale cenne jest, że Rafałowie Pietrzak i Figiel mieli okazję zasmakować pierwszoligowej piłki już w pierwszej kolejce

Minusy:
– Brak ofensywy – w tym meczu ten aspekt gry był bardzo słaby. GKS nie stworzył sobie żadnej naprawdę groźnej sytuacji bramkowej. Mogło się odnieść wrażenie, że nie ma pomysłu na rozegranie akcji.

– Popłoch po autach – gdy Jasiński wrzucał piłkę w nasze pole karne, robiło się nerwowo. Na szczęście w ostatecznym rozrachunku udawało się wybić piłke.

– Powolna gra – w środku pola nasi zawodnicy czasami holowali piłkę i robili kółeczka, zamiast czasem jednym szybkim podaniem (a la Grzelak do Opałacza) uruchomić partnera.

– „Kiwanie się” zamiast podania – Janusz Gancarczyk czy Krzysztof Wołkowicz czasem zamiast podać lub dośrodkować wdawali się w n-ty pojedynek 1 na 1. Najczęściej przegrany.

– Brak pośpiechu w końcówce – nawet w doliczonym czasie gry, gdy trzeba grać szybko, na aferę i może niedokładnie, nasi zawodnicy celebrowali stałe fragmenty, nie spieszyli się i wkrótce sędzia zakończył mecz.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. iki — 31 lipca 2013 @ 00:30

    Proszę wspomnieć że trener przed tym meczem dokonał zagrywki!!! z naszym wzmocnieniem Wróblem i faceta co grał na dobrym poziomie jako skrzydłowy w T lidze X lat przesuną go na środek pomocy. To tak jak by przesunąć Lewandowskiego ze szpicy na rozgrywającego pomocnika. Panie trenerze miałem nadzieje że pan się uczy ale z tym jak i ze zmianami(czasem ich dokonania +36stopni w cieniu) to ŻENUJA!!!

  2. Futbol1x2pl — 31 lipca 2013 @ 00:13

    Tutaj typujemy kolejny mecz: http://www.futbol1x2.pl
    Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców GKS Katowice!
    Pula nagród – 16 000 PLN!

 

Dodaj komentarz

*