Plusy i minusy po Miedzi

Dodano przez Shellu | 27 marca 2016 16:13
Licznik odwiedzin: 1199

Ogólny wydźwięk po meczu w Legnicy jest bardzo pozytywny. Zauważyliśmy wiele pozytywów (negatywy też się zdarzyły).

Plusy:
+ Odrobienie strat – GieKSa przegrywała ten mecz przez dłuższy czas i choć bramka wyrównująca wisiała w powietrzu – padła dopiero w 80. minucie
+ Bliżsi zwycięstwa – to katowiczanie mimo przegrywania byli bliżsi osiągnięcia korzystnego rezultatu, byli po prostu nieco lepsi
+ Dominacja na terenie rywala – w drugiej połowie to GieKSa rządziła na boisku
+ Łukasz Pielorz – nadawał ton, prędkość grze GKS Katowice,w drugiej połowie rządził i dzielił – o to chodzi!
+ Bramka stadiony świata – bez komentarza. Fantastyczny strzał Wołka – on to potrafi
+ Doping – mimo, że byliśmy bliżej młyna Miedzi, to właśnie kibice GKS byli słyszalni dużo głośniej
+ Szczęście – w doliczonym czasie gry mogliśmy przegrać po strzale Garguły. Opatrzność czuwała!

Minusy:
– Bramka do szatni – mizerna pierwsza połowa powinna zakończyć się wynikiem 0:0. Szkoda straconej bramki w końcówce.
– Brak pójścia za ciosem (końcówka) – po wyrównującym golu GKS próbował dalej atakować, ale to nie było takie natarcie, jak sprzed bramki. A szkoda.