Plusy i minusy po Pogoni

Dodano przez Shellu | 20 listopada 2017 17:39
Licznik odwiedzin: 1002

GKS Katowice zremisował w Siedlcach 1:1 po niezłym meczu. Niezłym – jak na nas oczywiście. Mimo wszystko spotkania ze słabymi rywalami, którzy mają problem z punktowaniem na swoim boisku – należy wygrywać. Tak się nie stało, dlatego oprócz pozytywnych rzeczy jest też trochę negatywnych.

Plusy:
+ Niezła organizacja gry – katowiczanie utrzymywali się przy piłce, widać było, że próbowali akcji środkiem i skrzydłami.
+ Lukas Klemenz – najlepszy zawodnik, świetna gra w obronie.
+ Znów odrobiona strata – podobnie jak w Łęcznej, i tym razem udało się nie przegrać meczu mimo straty gola na początku.

Minusy:
– Brak wygranej ze słabym rywalem – czyli jak powyżej.
– Kolejny rzut karny – nasi obrońcy notorycznie faulują przeciwników, jedenastka w Siedlcach była już siódmą dla rywali tej jesieni.
– 7/7 – wszystkie jedenastki rywale wykorzystują, a Sebastian Nowak ani razu nie był nawet choć trochę blisko obrony.
– Kulawa ofensywa – mając w dużej mierze posiadanie piłki na połowie przeciwnika, nie potrafiliśmy stworzyć wielu okazji, a te najlepsze zostały fatalnie zaprzepaszczone
– Skład rodem z magicznej kuli – decyzje trenera Mandrysza wyglądają na przypadkowe i pozbawione często jakiegokolwiek sensu. Tak było z pozostawieniem Dawida Plizgi na ławce i nie wpuszczeniu go nawet na minutę.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*