Plusy (?) i minusy po Wiśle

Dodano przez Shellu | 30 marca 2015 11:21
Licznik odwiedzin: 1675

Tego się nie dało oglądać. Pojedynek GieKSy z Wisłą Płock był najsłabszy w tej rundzie, a gdyby nie tragiczne spotkanie z Widzewem na jesieni, to być może byłby to najgorszy występ. Trudno więc doszukiwać się pozytywów…

Plusy:
+ Nikła porażka – kto ma olej w głowie, ten zorientuje się, że ten jedyny plus to tak naprawdę śmiech przez łzy. To Wisła była bliżej wyższego zwycięstwa niż GKS remisu.

Minusy:
– Żenująca ofensywa – GKS w tym spotkaniu w ofensywie po prostu nie istniał. Aż żal patrzeć, jak u siebie nie potrafimy sobie stworzyć ani jednej dogodnej sytuacji.

– Brak defensywnych pomocników – to powtarza się już po raz kolejny. Duda i Cholerzyński są na boisku, ale czasem w barwach rywali, zwłaszcza Duda, który notorycznie tracił piłkę i narażał zespół na utratę bramki z kontry.

– Piotr Petasz – całokształ, jego słaba gra, kombinowanie przy wolnych, głupie faule i na deser kompromitacja w wywiadze, gdzie mówi, że „sędzia za nim chodził”.

– Bezsens Pitrego – ten faul przed szesnastką był naprawdę niepotrzebny. A Pitry dał rywalowi idealną szansę do zdobycia gola. I jeszcze ściemy do sędziego, że trafił w piłkę.

– Bezradność Gonza – zawodnik szaleje, ale jest w tym osamotniony. Żaden napastnik świata nic nie zdziała bez wsparcia kolegów.

– Kamil Bętkowski – ten zawodnik miał całą połowę, aby odmienić obraz gry. Tymczasem pogorszył – i tak już uprzednią kiepski – poziom zespołu. Naprawdę od młodego oczekujemy więcej niż bycia dwunastym (a w zasadzie to może trzynastym lub czternastym) zawodnikiem przeciwnika.

– Obraz nędzy i rozpaczy – ten mecz był beznadziejny w wykonaniu GKS. Na razie katowiczanie mają jeszcze 8 punktów przewagi nad strefą spadkową, ale nadal zdobywając punkty w takim tempie i przede wszystkim grając w taki sposób, w końcówce sezonu może zrobić się nerwowo.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Marcin — 1 kwietnia 2015 @ 18:27

    Piłkarzyki bierzcie przykład Błękitnych ze Stargardu chłopcy żap. . że aż miło popatrzeć a są amatorami! U was zero ambicji ino o imprezach myśleć a klub się w dupie ma!

 

Dodaj komentarz

*