Plusy i minusy po Zniczu

Dodano przez Shellu | 29 sierpnia 2016 08:53
Licznik odwiedzin: 2008

Po meczu ze Zniczem możemy być zadowoleni. Z wyniku, jak i postawy zespołu. Jest jeszcze jednak wiele do poprawy i na szczęście piłkarze i sztab szkoleniowy zdają sobie z tego sprawę.

Plusy:
+ Pewna wygrana – GKS nie był zagrożony w tym meczu, grał swoje – z mniejszym lub większym skutkiem. Dwie sytuacje dla gości były, ale tak naprawdę nie mogły zmienić losów spotkania.
+ Alan Czerwiński – Bardzo dobra, szybka i ofensywna gra na skrzydle. Do tego tym razem nie podnosił piłki, tylko rozglądał się i grał po ziemi. Widać było z tego efekty.
+ Jubileusz Gonza – w końcu trafił po raz pięćdziesiąty. Życzyliśmy mu kolejnych 50 bramek, a na razie przynajmniej tej 51.
+ Na zero z tyłu – Dwa mecze u siebie i nie straciliśmy bramki. Brawo obrona i Mateusz Abramowicz.
+ Wyżej w tabeli – Ciułamy te punkty, ostatnio po jednym, teraz już trzy. Dzięki temu jesteśmy już wyżej i mamy szansę zbliżyć się do miejsc premiowanych awansem.

Minusy:
– Kartki – aż pięć żółtek w meczu, który się ma pod kontrolą to zdecydowanie za dużo.
– Ostatnie podanie i skuteczność – mimo dwóch bramek, to ciągle kuleje, nieraz można dograć lepiej, dokładniej, nie tak szybko. Nie mówiąc o strzałach, które miał np. Tomasz Foszmańczyk – naprawdę z bardzo dobrych pozycji.
– Druga połowa – Zamiast dobić rywala, my biliśmy głową w pruszkowski mur. Trzeba jeszcze popracować nad rozegraniem.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*