Plusy po meczu z Łęczną

Dodano przez Shellu | 5 czerwca 2018 10:18
Licznik odwiedzin: 1014

Po meczu z Łęczną mamy dość nietypowy zestaw pozytywów, czyli plusów, które mamy nadzieję, że staną się regułą, bo w ostatnich tygodniach i miesiącach było z tym ciężko. Niech to będzie dobre podsumowanie tego, że dzięki Bogu ten sezon już się skończył.

Plusy:
+ Koniec sezonu – czyli koniec naszego koszmaru, to była bardzo ciężka wiosna dla kibiców – od nadziei, do złudzeń przez zderzenie się z brutalną rzeczywistością szatni

+ Koniec sezonu – przynajmniej chwila wytchnienia od meczów, które w ostatnich latach w efekcie są źródłem frustracji, złości, a potem jeszcze gorszej – obojętności

+ Koniec sezonu – pożegnanie wielu zawodników, którzy przez ostatnie lata nie byli godni reprezentować barw tego klubu

+ Koniec sezonu – czyli próba zachowania nadziei na to, że w przyszłych rozgrywkach może być lepiej, co jednak uzależnione jest tylko i wyłącznie od pozbycia się z klubu jeszcze większej ilości konkretnych zawodników.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Marcin — 6 czerwca 2018 @ 07:46

    Witam szkoda tego sezonu derbach ruchem przegrane z tychami zagłębie awansowalo a GKS-A dalej w 1 lidze zagłębie juz dwukrotnie dało rade ale patrząc na ostatnie mecze to flaki mnie bolały muszą być zmiany i oby były już na Ekstklase bo tam nasze miejsce!!!!

  2. q2 — 5 czerwca 2018 @ 11:16

    Minus – najgorszy sezon w historii GKS. Kompromitacja do potęgi n

 

Dodaj komentarz

*