Podsumowanie 22 kolejki

Dodano przez Błażej | 31 marca 2014 09:21
Licznik odwiedzin: 1717

22 kolejka była pogromem faworytów do awansu. Z drużyn walczących o ekstraklasę 3 punkty zgarnął tylko GKS Bełchatów, który 2:1 pokonał Olimpię Grudziądz. Wynik naszego klubu wszyscy znamy więc przemilczymy go w podsumowaniu. Roli faworyta nie umiała udźwignąć Arka Gdynia, być może zmęczona wygraną w PP tylko zremisowała z Sandecją 0:0. Kolejny faworyt rownież traci punkty, Górnik Łęczna tylko zremisował z Okocimskim 2:2 a jedną z bramek dla gości strzelił Bartosz Sobotka.
Do czołówki dołączył Dolcan Ząbki, który wygrał z Wisłą Płock 3:1. Nasze przewidywania co do dużej ilości bramek sprawdziły się więc w 100%.
Na dole tabeli coraz gorsza sytuacja ROW Rybnik, który kolejny raz remisuje, tym razem 1:1 z Flotą. Gol Trochima z karnego dał natomiast 3 bezcenne punkty Kolejarzowi i tym samym drużyna ze Stróży zepchnęła GKS Tychy na miejsce spadkowe. 3 punkty zdobyła Termalika i wygrywając w Chojnicach melduje się w górnej połowie tabeli.Słaby mecz oglądali natomiast kibice w Niepołomicach gdzie Puszcza bezbramkowo zremisowała ze Stomilem.
W tabeli prowadzi z 43 punktami Łęczna,40- Bełchatów, GieKSa spadła na 5 miejsce i ma 33 punkty.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*