Podsumowanie statystyczne sezonu: środek pola

Dodano przez GoT | 29 czerwca 2016 23:25
Licznik odwiedzin: 1107

Kolejnymi analizowanymi zawodnikami będą piłkarze którzy grają w środku pola. Pod lupę weźmiemy takich zawodników jak: Leimonas, Pielorz, Duda, Iwan, Trochim, Burkhardt, Zahorski.

Liczba spotkań środek

Prawdziwym weteranem w naszej drużynie jest Łukasz Pielorz, który rozegrał około 27 spotkań. To od niego trenerzy rozpoczynają ustalanie składu. Zastanawiamy się czy przyczyną tego jest tak dobra dyspozycja Łukasza czy brak dobrej konkurencji na tej pozycji.

bramki środek asysty środek średnia środek

Tak jak skrzydłowi, tak środek pola nie bryluje w statystyce strzelonych bramek jak i asyst. Na pewno pod koniec rozkręcił się Zahorski, jednak biorąc jego doświadczenie spodziewaliśmy się po tym zawodniku znacznie więcej.

oceny środek

W naszej ocenie najlepiej spisującym się zawodnikiem w środku pola jest Pielorz, który uzyskał średnią 5,64. Największym rozczarowaniem jest natomiast Iwan, który nie potrafił odbudować formy w naszej drużynie (średnia 4,53).

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*