Pogoń Szczecin znów przegrywa

Dodano przez Shellu | 26 sierpnia 2018 16:27
Licznik odwiedzin: 169

Rywal GieKSy w pierwszej rundzie Pucharu Polski – Pogoń Szczecin – przegrała w meczu 6. kolejki ekstraklasy na własnym boisku z Lechią Gdańsk 2:3.

Gospodarze objęli prowadzenie po golu Kamila Drygasa, zaraz po przerwie dwukrotnie trafili gdańszczanie – Lukas Haraslim i Steven Vitoria. Wyrównującego gola ponownie zdobył Drygas, celnie uderzając piłkę z rzutu karnego. Radość Portowców trwała jednak tylko trzy minuty, kiedy to Adam Chrzanowski dał zwycięską bramkę gościom.

Pogoń zamyka pierwszoligową stawkę z dorobkiem 2 punktów. W następnej kolejce nasz rywal zmierzy się w Zabrzu z Górnikiem.