Polskie ekipy wybrały Turcję

Dodano przez StoczeK | 21 stycznia 2017 20:08
Licznik odwiedzin: 1804

Piłkarze GieKSy ostro trenują w Rybniku i już jutro rozegrają pierwszy sparing w przerwie zimowej. Trener będzie mógł przetestować nowych zawodników i sprawdzić formę pozostałych. Możliwe, że w trakcie obozu dołączy do zawodników Armin Cerimagić z Górnika. Jak zapewnia prezes Wojtek Cygan – trwają rozmowy, by jeszcze na wiosnę Bośniak grał u nas. Drużyna nie została osłabiona i jeśli tylko zakontraktujemy nowych zawodników, to można śmiało powiedzieć, że jesteśmy głównym kandydatem do awansu. Chojniczanka także się zbroi, a w Sosnowcu jak na razie wyprzedają zawodników. Dziś ich czołowy napastnik Vamara Sanogo został zawodnikiem Legii. Nie można zapominać o mocnych ekipach Miedzi czy Podbeskidzia, które są bardzo aktywne na rynku transferowym.

Wracają do tematów zgrupowań czy obozów. Wiele ekip, zarówno pierwszoligowych, jak i z ekstraklasy na obóz zagraniczny wybrały Turcje, mimo ostrzeżeń Ministerstwa Spraw Zagranicznych, które odradza wyjazd do tego państwa. Miasto Side leży w rejonie gdzie nie są prowadzone działania zbrojne. Mimo wszystko na obszarze całej Turcji utrzymuje się wysokie zagrożenie atakami terrorystycznymi. Ponadto od 21 lipca 2016 r. w całym kraju obowiązuje stan wyjątkowy wprowadzony po próbie zamachu stanu. Jeśli tyle klubów decyduje się na wyjazd do tego kraju, to ktoś musiał sprawdzić stan zabezpieczeń w ośrodkach treningowych.

Na razie trzeba ciężko popracować w Polsce. Zarówno piłkarze, jak i sztab szkoleniowy oraz Prezes i dyrektorzy. By wylatując do Turcji mieć już pełną kadrę, gotową na walkę o ekstraklasę.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. GieKSa — 22 stycznia 2017 @ 11:28

    Brawo cała GieKSa razem

 

Dodaj komentarz

*