Porażka przed Pucharem Polski, GieKSa pierwszy raz bez strzelonej bramki

Dodano przez Adi | 22 grudnia 2017 21:12
Licznik odwiedzin: 689

Na zakończenie zmagań ligowych w 2017 roku TAURON KH GKS Katowice uległ w Oświęcimiu miejscowej Unii 4:0. Poraz pierwszy w tym sezonie nasi hokeiści nie zdobyli ani jednego gola. W naszych barwach zadebiutowali dziś bracia Michał i Maciej Rybak, którzy występowali w tym sezonie w drużynie SMS-u. 2 bramki dla Unii padły tuż po naszych przewagach – pierwsza po 8 sekundach od zakończenia kary, druga po 6. W drugim przypadku zdobył ją zawodnik odsiadujący karę, gdy po wyjściu z boksu znalazł się sam przed Kamilem Kosowskim. Trzeci gol padł tuż po wznowieniu gry na buliku, a czwarty po rzucie karnym. JKH GKS Jastrzębie wygrało swój mecz z Automatyką Gdańsk, przez co ponownie spadamy na 4 miejsce w tabeli. Po Świętach Bożego Narodzenia nasi hokeiści zmierzą się z Cracovią w półfinale Pucharu Polski.

Zawodnik meczu: brak – drugi raz w tym sezonie nie możemy wyróżnić żadnego gracza.

KS Unia Oświęcim – Tauron KH GKS Katowice 4:0(0:0, 2:0, 2:0)
1:0 Adam Rufer (Adrian Kowalówka, Jakub Saur) 30:50
2:0 Mateusz Gębczyk (Kamil Paszek) 33:59
3:0 Adam Rufer (Kamil Paszek) 43:48
4:0 Martin Kasperlik 56:18 rzut karny

KS Unia Oświęcim: Fikrt (Łazarz) – Bezuska, Vosatko, S. Kowalówka, Danecek, O. Kasperlik – Gabryś, Gębczyk, M. Kasperlik, Tabacek, Haas – A. Kowalówka, Saur, Paszek, Rufer, Krzak – Hatłas, Iwaniak, Lacheta, Wojtarowicz, Wanat.
TAURON KH GKS Katowice: Kosowski (Studziński) – Cakajik, Wanacki, Themar, Rohtla, Strzyżowski – Martinka, Devecka, Wronka, Fraszko, Malasiński – Grof, Rąpała, Dalidowicz, Sawicki, Nahunko – Krawczyk, Nowak, Michał Rybak, Maciej Rybak, Krężołek

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*