Post scriptum do meczu z Puszczą

Dodano przez Shellu | 25 września 2018 14:21
Licznik odwiedzin: 429

Spotkanie z Puszczą Niepołomice to już historia, bo jutro GKS Katowice ma kolejny mecz w rozkładzie jazdy. Do Katowic przyjeżdża Pogoń Szczecin. Szybko więc zamykamy ultrakrótkim podsumowaniem niedzielny mecz.

1. GKS Katowice nie potrafi wygrać z Puszczą. Po porażce w Pucharze Polski kilka lat temu, mieliśmy dwa remisy, dwie porażki, teraz znów remis. Na sześć spotkań z ekipą spod krakowskiej wioski ani razu nie udało się wygrać.

2. Znów na spotkaniu był obecny Robert Góralczyk. Szkoleniowiec ponownie nieco przed końcem spotkania ulotnił się ze stadionu. Tym razem jednak mieliśmy wrażenie, że po prostu był zdegustowany i olał sprawę, by się w to nie pakować.

3. Nie tylko z nazwy, ale i pogody mieliśmy w Katowicach piłkarską jesień. Zimno, wiatr, jak i chłód docierający z boiska były aż nadto odczuwalne.

4. Chłodnej głowy nie miał trener Jakub Dziółka, który powtórzył jeden do jednego błędy Paszulewicza, ale na konferencji gadał jeszcze większe głupoty od niego.

5. Nie dba się też o zdrowie zawodników. Kontuzjowany Woźniak powinien natychmiast opuścić boisko. Tymczasem grał jeszcze kwadrans i być może pogłębił sobie kontuzję.

6. Na meczu obecny był także były prezes GKS – Wojciech Cygan. Jego obecny klub jest na czele pierwszoligowej stawki.

7. I w zasadzie nie wiadomo, co więcej o tym fatalnym meczu pisać. To tyle.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*