Post scriptum do meczu z Wigrami

Dodano przez Shellu | 20 sierpnia 2018 17:35
Licznik odwiedzin: 527

Czas zamknąć temat meczu z Wigrami, gdyż liga nabiera tempa. Już w środę gramy z liderem, na wyjeździe – Rakowem Częstochowa i to ten mecz skupia naszą największą uwagę. Szybki rzut oka jeszcze na sobotnią Bukową i zamykamy temat Wigier.

1. Mecz z zespołem z Suwałk był pierwszym z trzech z rzędu mających rozpocząć się o godzinie 20.00. Kolejne dwa o tej piłkrskiej godzinie będą miały miejsce w środę i sobotę. W świetle jupiterów wszystko wygląda efektowniej.

2. Tak jak na przykład bramka Adriana Błąda, który zapisał się w panteonie tych, którzy zaliczali cudowne trafienia na stadionie przy ulicy Bukowej. Taka bomba przypomniała czasy Romana Szewczyka czy Jerzego Wijasa. Choć i w sumie młody Larry w czwartej i trzeciej lidze takie trafienia zaliczał 😉

3. Na pięć dotychczasowych pojedynków z Wigrami na Bukowej padły tylko dwa rezultaty. Dwukrotnie GKS wygrał 2:0, trzy razy rywale zwyciężali po 1:0.

4. Co prawda frekwencja na trybunach była mizerna (na Blaszoku tragiczna), ale mieliśmy kilka ciekawych osobistości na naszym obiekcie. Chociażby nasz były zawodnik Mariusz Muszalik, chociażby trener naszego następnego rywala w Katowicach, a nasz były drugi trener – Jarosław Skrobacz. Był i Marek Citko, który równie piękną, co Błąd, ale zupełnie inną bramkę strzelił kiedyś Atletico Madryt.

5. Spiker Lyjo wywołał przed meczem przez pomyłkę Aleksandra Januszkiewicza, który miał grać w Wigrach. W rzeczywistości chodziło zapewne od Adriana Jurkowskiego. A dlaczego wywołał? Zaraz dowiedzieliśmy się, że Alex zaliczył swoje pierwsze trafienie w lidze gibraltarskiej.

6. Po wielości debiutów w sobotę zobaczyliśmy dwa kolejne – Woźniaka i Andrzejczaka. Zawodnicy startujący do gry od razu podnoszą jakość. Mamy nadzieję, że podobnie będzie z Jakubem Wawrzyniakiem, który jednak na razie musi na sto procent wejść do treningu.

7. Czas na Raków. Bij lidera!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*