[PRASA] Krótki przegląd prasy przed meczem z Puszczą

Dodano przez Błażej | 11 sierpnia 2017 10:03
Licznik odwiedzin: 953

Pierwszy raz w tym sezonie przyjdzie nam zmierzyć się w meczu ligowym w piątkowy wieczór. Na Bukową przyjedzie Puszcza Niepołomice a my dla was przygotowaliśmy prasówkę – (niezwykle skromną) przed tym spotkaniem:

Katowicki Sport

W katowickim Sporcie ciekawa analiza Dariusza Leśnikowskiego, który na tapetę wziął zawodników powracających do klubu – naszych byłych graczy. Analiza ta pojawia się w kontekście awizowanego od pierwszej minuty na mecz z Puszczą Dawida Plizgi.
Świetnie czujący klimat szatni oraz trybun nasz były trener Rafał Górak trafnie zobrazował, czego oczekują kibice od Dawida –

„Kibice na swojego”, z którym wiążą piękne wspomnienia patrzeć będą szczególnie. To sprawia, że dla takich chłopaków poprzeczka oczekiwań idzie zdecydowanie w górę. Każdy błąd wytykany jest im podwójnie”

Swoje w kontekście Dawida dorzucił jeszcze Tomasz Owczarek – „Wiele sezonów grał w ekstraklasie, technicznie trudno mu coś zarzucić. Musi sobie tylko poukładać w głowie, że pierwsza liga to głównie bieganie i nap…Bez tego najlepszy wirtuoz polegnie”

Najważniejsze informacje przed meczem przygotowała również oficjalna strona klubu dzięki której możecie zobaczyć co do powiedzenia przed spotkaniem z Puszczą ma nasz nowy napastnik Yunis.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Ren — 11 sierpnia 2017 @ 20:17

  Masz rację Tomek, ja go wtedy broniłem. Teraz już nie mam wątpliwości. Te barierki dowodzą, że jest niepoważny. Ale tak to jest, jak na prezesa daje się kogoś, kto jest zaraz po studiach i nie ma ani obycia ani doświadczenia.

 2. tomek — 11 sierpnia 2017 @ 16:49

  A nie mowilem ze cygana nalezy zwolnic to broniliscie go

 3. obiektywny — 11 sierpnia 2017 @ 14:34

  Czyżby barierki przed szatniami?

 4. Ren — 11 sierpnia 2017 @ 14:25

  Cygan powinien natychmiast wylecieć, za to co tam ustawili dzisiaj pod budynkiem klubu, na meczu powinny od pierwszej minuty lecieć pieśni na jego zwolnienie. Jak sobie nie radzi, a te odgrodzenie jasno o tym świadczy, to niech się zwolni. Niekompetentny i słaby człowiek.

 

Dodaj komentarz

*