[PRASA] Przegląd prasy po meczu z Odrą

Dodano przez Błażej | 28 sierpnia 2017 10:18
Licznik odwiedzin: 1101

Tradycyjnie już w tym sezonie GieKSie w prasie nie poświęca się zbyt wiele uwagi. Przed wami więc krótki przegląd prasy:

Katowicki Sport

Oprócz typowej relacji ze spotkania w Sporcie wywiad z Midzierskim, który prezentujemy na naszej stronie. Do tego wypowiedź strzelca bramki dla Odry Wodeckiego, dla którego było to czwarte trafienie w tym sezonie.

„Jest niedosyt, bo prowadziliśmy i mogliśmy zainkasować 3 punkty. Niestety nie udało się tego dowieźć do końca. Co do bramki na 1:1 to było zamieszanie i ponoć jeden z graczy gospodarzy dotknął piłki ręką. Nie chce tego komentować na gorąco, ale na pewno szkoda tej sytuacji. Co do mojego trafienia to wyczekałem na błąd i wykorzystałem go zdobywając kolejnego gola w sezonie. Wygrana była na wyciągnięcie ręki, szkoda, że nam się nie udało”

Katowicki Sport ocenił również naszych piłkarzy w skali 1-10. Często macie uwagi do naszych not i ocen więc taka mała ciekawostka jak oceniają grę zawodników inni:

Abramowicz 5 – Frańczak 6, Midzierski 6, Klemenz 6, Mączyński 6 – Mandrysz 5, Kalinkowski 6, Zejdler – Prokic 6- , Goncerz 5 – Kędziora 6

Plizga 4, Skrzecz 3, Sulek bez oceny

Dziennik Zachodni

Oprócz relacji z meczu znajdziecie na stronach Dziennika galerię ze spotkania.

„Katowiczanie nie poszli za ciosem i nie zdołali wygrać trzeciego meczu z rzędu. W meczu z Odrą Opole na Bukowej zaledwie zremisowali 1:1, strzelając bramkę w doliczonym czasie. Wcześniej stracili gola po fatalnym błędzie defensywy i bramkarza Mateusza Abramowicza.”

Dziennik podkreśla również frekwencję, która wynosiła 3330 i była najwyższa w sezonie.

24Opole.pl

W niedzielnym spotkaniu Nice I Ligi, Odra Opole zmierzyła się na wyjeździe z GKS-em Katowice. Starcie obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych, lecz na celne trafienia kibice obu drużyn musieli zaczekać, aż do końcowych 10 minut. Remis 1:1 i powrót z 1 punktem na Oleską to niestety, ale pechowy bagaż niedzielnego wyjazdu.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*