Premiera teledysku „Siatkarska GieKSa – Zaczynamy mecz” przed Derbami Śląska w Spodku

Dodano przez kosa | 15 marca 2019 00:34
Licznik odwiedzin: 257

Utwór, który towarzyszy siatkarzom GKS-u Katowice podczas każdego meczu w tym sezonie, doczekał się oficjalnego klipu!

„Siatkarska GieKSa napędza mnie, siatkarska GieKSa najlepsza jest…” – to pierwsze słowa piosenki płynącej z głośników w hali, gdy nasi zawodnicy wychodzą na parkiet, w trakcie ich prezentacji oraz w najważniejszych momentach spotkań i po zwycięstwach. Utwór, który skomponowano przed startem obecnego sezonu, został bardzo ciepło przyjęty przez kibiców, którzy często dopytywali się o jego autora. Do tej pory pozostawał on anonimowy. Teraz postanowiliśmy ujawnić tajemnicę.

Autorem piosenki „Siatkarska GieKSa — Zaczynamy mecz” jest zawodnikiem GKS-u Bartosz Krzysiek! Nasz atakujący to nie tylko doskonały siatkarz. Bartek świetnie radzi sobie również za mikrofonem, czego najlepszym przykładem jest właśnie utwór poświęcony naszemu zespołowi.

Co więcej, przy okazji zbliżających się Siatkarskich Derbów Śląska, a więc meczu GKS Katowice — Jastrzębski Węgiel w Spodku, powstał specjalny teledysk do piosenki „Siatkarska GieKSa — Zaczynamy mecz”. Gorąco zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego klipu na kanale GieKSa TV.

.
Przypominamy, że mecz GKS Katowice — Jastrzębski Węgiel w Spodku już w najbliższy wtorek 19 marca o 17:30. Trzy dni wcześniej, bo 16 marca GKS Katowice podejmie wicemistrza Polski — ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Ten mecz rozpocznie się o 14:45 w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice”. Informacja o biletach na te spotkania znajduje się TUTAJ.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*