Prezent na urodziny

Dodano przez Marcin | 27 lutego 2016 16:33
Licznik odwiedzin: 1409

GKS Katowice pokonał dziś w meczu sparingowym 2:1 lidera II ligi – Stal Mielec. Na trybunach katowickiego stadionu zgromadziło się kilkuset widzów, którzy mogli obejrzeć całkiem ciekawe spotkanie. Pierwsza bramka padła już w 13 minucie, kiedy to chwilę nieuwagi naszej defensywy wykorzystał Prokic, który przebiegł całą połowę boiska i nie dał szans Mateuszowi Kuchcie. Katowiczanie odpowiedzieli kilkoma groźnymi akcjami, jednak wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Po rozpoczęciu drugiej części gry widoczna była większa koncentracja w naszym zespole, czego efektem były bramki Goncerza w 51 i Szymańskiego w 73 minucie gry.
W trakcie gry kibice odpalili na Blaszoku 52 race z okazji urodzin klubu oraz wywiesili transparent „Wszyscy na Arkę”. Po zwycięstwie nad Stalą chyba wszyscy z jeszcze większym utęsknieniem czekamy na pierwszy ligowi bój po zimowej przerwie.

GKS Katowice – Stal Mielec 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 – Prokić (13.), 1:1 – Goncerz (51.), 2:1 – Szymański (73.)

Skład GKS-u: Kuchta – Czerwiński, Kamiński, Praznovsky, Flis (71. Burkhardt) – Leimonas (46. Pielorz), Duda (60. Wołkowicz) – Bębenek, Iwan (71. Szołtys), Frańczak – Goncerz (71. Szymański).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*