[PREZENTACJA] Nowe koszulki GieKSy

Dodano przez Błażej | 19 lipca 2018 14:41
Licznik odwiedzin: 1165

W czwartkowe wczesne popołudnie mogliśmy obejrzeć po raz pierwszy przed sezonem, jak będą wyglądały nowe koszulki, które w tym roku po kilku latach przerwy dostarczy firma Macron. 

Pierwsza ujawnioną informacją był sponsor, który będzie prezentowany na koszulkach klubowych w nowym sezonie. Na mocy przedłużonej umowy o współpracy Osiedle Zalesie pozostanie Sponsorem Głównym piłkarzy GKS-u Katowice.

Koszulki będą kosztować 189 złotych czarna katalogowa (z wszystkimi sponsorami) i 219 złotych żółta dedykowana (z wszystkimi sponsorami). Za personalizację koszulki, czyli nazwisko i numer na plecach będzie trzeba dopłacić odpowiednio 50 i 30 złotych. Koszulki można zakupić online tutaj lub w sklepie Red Box na Bukowej. Oprócz tego dostępne są też bluzy, polówki i inna odzież Macrona.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. mody — 20 lipca 2018 @ 01:38

    czarne sztos ale mysle zeb jeszcze lepsz efekt dalo by to gdyby logo Osiedla zalesie bylo na zielono ale tak to spoko. Stroje domowe jak juz wspomnial Krzsiek sa standardowe i praktycznie co sezon to samo czyli nudne poprostu niby sa dedykowane a czarne katalogowe raczej ja widze to na odwrot 😉

  2. krzysiek — 19 lipca 2018 @ 20:46

    Liczyłem na coś lepszego, z jakimiś motywami młotków górniczych czy coś w ten deseń. Domowa jest nudna, tyle już było jej wariacji takiego modelu, a wyjazdowa też mi się nie widzi. Dlaczego tylko czarny kolor, skoro jesteśmy trójkolorowi?

 

Dodaj komentarz

*