Program na Widzew

Dodano przez kosa | 31 lipca 2014 10:21
Licznik odwiedzin: 5797

Po krótkiej przerwie, od meczu z Widzewem Łódź, znowu będzie można zakupić program meczowy „GieKSa.pl Plus”. Jedyna zmiana w stosunku do poprzednich numerów to brak koloru – wszystkie strony będą czarno-białe. Cała reszta się nie zmienia – będzie 12 stron A5 z dołączonym pamiątkowym biletem (ten już w kolorze ;)).

W sobotnim numerze przeczytacie obszerny wywiad z prezesem klubu Wojciechem Cyganem. Pada w nim między innymi takie zdanie:

Nie ukrywam, że najbardziej zależy nam na zakończeniu współpracy z Grześkiem, bowiem doszliśmy do wniosku, że nie pasuje on do naszej koncepcji budowy nowej GieKSy.”

Rozmawialiśmy przed informacją, iż Fonfara odszedł do ROW Rybnik na wypożyczenie. Jak więc widać prezes nie tylko mówi, ale także i działa. Oprócz kwestii typowo piłkarskich porozmawialiśmy także o finansach:

Zakładamy, że proces restrukturyzacji zadłużenia jeszcze trochę potrwa, ale wierzę, że pozytywny finał już powoli widać na horyzoncie.”

Nie zabrakło nawet pytań o… maskotkę klubu.

Drugim wywiadem jest rozmowa z Rafałem Kujawą – jednym z wielu nowych graczy w naszym klubie. Bardzo podoba nam się jego podejście do spotkania z Widzewem:

Jestem wychowankiem ŁKS-u, więc mecz z Widzewem to dla mnie jeszcze bardziej mobilizujący sprawdzian i prestiżowe wydarzenie.

Ciekawy jest też artykuł o nowych twarzach w klubie – z racji tego, że pojawiło się ich dość dużo to jest o czym poczytać. Reszta to tradycyjna zawartość – zapowiedź meczu, przewidywany skład i ustawienie GieKSy, lista wszystkich graczy z numerami, terminarz itd.

„GieKSa.pl Plus” będzie dostępna około godzinę przed meczem na stoiskach na Trybunie Głównej i Blaszoku w cenie 2 złotych. Przygotowaliśmy tylko 400 numerów (po 200 na każdą trybunę), więc radzimy się pospieszyć z wejściem na stadion.

okladak widzew

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*