Prokić: Bardzo ważny moment dla mnie

Dodano przez Shellu | 4 marca 2017 21:57
Licznik odwiedzin: 2901

Po wielu meczach w końcu bramkę dla GieKSy strzelił Andreja Prokić. Zawodnik jak rasowy snajper wykorzystał sytuację sam na sam. Po meczu rozmawialiśmy z napastnikiem naszego zespołu.

Odczarowałeś chyba na dobre klątwę z Kamienia i sparingu z Podbeskidziem w lecie. W końcu udało się strzelić bramkę w lidze.

Bardzo ważny moment dla mnie, cieszę się, szkoda tylko, że nie dało nam to trzech punktów.

Jak się dzisiaj czułeś w ataku, bo z boku to dobrze wyglądało.

Trener od pierwszego dnia przygotowań dał mnie do ataku. Czuję się dobrze na tej pozycji i liczę, że w następnych meczach również będę grał i strzelał.

Dawid Abramowicz powiedział, że czuje wielki niedosyt po tym meczu. Jak ty to oceniasz?

Na pewno jesteśmy źli, ale remis musimy szanować, bo przy 2:0 powinniśmy pokazać swoją klasę i nie stracić tych dwóch bramek. Nie mogę więc być niezadowolony, bo oni też mieli dużo sytuacji.

Wiele było obaw o początek, zwłaszcza po meczu z Chrobrym. Myślisz, że spotkanie w Chojnicach może nas pozytywnie nastroić?

Szkoda, że nie wygraliśmy, ale pamiętajmy, że rundę jesienną zaczęliśmy od porażki, a potem było coraz lepiej. Nieważne jaki wynik, każdy robi swoje i liczymy na dobry wynik w następnym meczu.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. bce — 5 marca 2017 @ 09:11

    Mam nadzieje ze ciul… taka bramę tyskim dzbana i gorolom z sosnowca!!!
    Będzie bulka jak nic z tej mąki oby na koniec rundy byl dupny bochen chleba.

  2. kerol — 4 marca 2017 @ 22:34

    piękna brama, gratulacje!

 

Dodaj komentarz

*