Prokic: W przerwie był spokój, wiedzieliśmy, że coś wpadnie

Dodano przez Błażej | 2 września 2016 23:03
Licznik odwiedzin: 1741

Po wygranej w Bielsku porozmawialiśmy z naszym pomocnikiem Adreją Prokiciem. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz zawodnik.

GieKSa.pl:  Dawno nie oglądaliśmy tak dobrze grającej GieKSy na wyjeździe, dziś panowaliście tutaj.

Prokic: Myślę, że to kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Naszym celem cały czas jest gra do przodu, utrzymywanie się przy piłce by nie pozwolić grać przeciwnikowi. Dziś udało nam się to czego zabrakło z Sosnowcem czyli strzeliliśmy bramkę. Tutaj gdy ona padła poszliśmy za ciosem, dziś grało nam się dobrze na tym boisku i przy tym przeciwniku. Oby tak było dalej. Na początku sezonu mówiłem na konferencji, że w pierwszym meczach może być różnie, ale teraz z każdą kolejką wygląda to coraz lepiej.

Co się działo w szatni po pierwszej połowie. Bo gra była dobra, ale brakowało celnych strzałów?

Był spokój w szatni. Trener mówił byśmy robili to co w pierwszej połowie. W końcu musiało wpaść, i wpadło zaraz po przerwie. Po 1:0 Podbeskidzie grało tylko długą piłką, my za to kontrowaliśmy ich akcje. Być może przyjdą te bramki w następnych meczach.

Ty też chyba powoli się rozkręcasz?

Przyszedłem do GieKSy ze Stali gdzie był inny styl gry. Musiałem się przestawić do innej gry, do nowych kolegów. Ważne, że ten czas wykorzystałem na naukę gry z kolegami i teraz z każdym meczem jest dużo lepiej

W kolejnych meczach możemy być spokojni o wykorzystanie takiej kontry jaką miałeś?

Myślę, że będzie dużo lepiej (Śmiech )

Lista komentarzy (4) »

1. Ptd.gns — 2 września 2016 @ 23:58

Poniosło Cię z tym Dudą. …

GieKSa jaką chce się oglądać, to jest ten Slonski charakter !!!!

2. Kris — 2 września 2016 @ 23:18

I oto [chłodzi]……

3. Irishman — 2 września 2016 @ 23:18

To był nie tylko dobry, wyjazdowy mecz ale w ogóle jeden z najlepszych jakie pamiętam, sięgając wiele lat wstecz!

4. marek — 2 września 2016 @ 23:12

Brawo GieKSa. Brawo Alan. Tak jak cała drużyna walka!! walka!! walka!! Jak się skończy tego nie wiemy, ale musi być w końcu dobrze. Czekam ne jeszcze jednego Piłkarza, który kojarzy się z walką. Zwycięskiego składu się nie zmienia, ale gdzieś musi się znaleźć miejsce dla Dudy. Człowiek walka czyli to czego tu oczekujemy. Cała GieKSa kierunek ekstraklasa. Wszyscy razem pchamy ten wózek.