Przegrywamy 0:1 z Miedzią w sparingu

Dodano przez kosa | 27 stycznia 2018 14:54
Licznik odwiedzin: 1293

GKS Katowice rozegrał dziś swój drugi mecz sparingowy podczas zimowej przerwy. Nasza drużyna uległa Miedzi 0:1.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W 38 minucie Frank Kwame Adu zobaczył czerwoną kartkę za faul na Lukasie Klemenzie. „Miedzianka” nie grała jednak w dziesięciu, bo w jego miejsce pojawił się Stasiak. W 75. minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Tomislav Božić, który wedle mediów Miedzi ośmieszył naszych zawodników („Bożic wrecz osmieszyl rywali, przejal pilke w srodku pola, efektownie minal dwoch rywali i poslal bombe z 20 metrow do siatki!!!„).

Był to ostatni sparing przed wylotem do Turcji. Nasza drużyna 3 lutego uda się na zgrupowanie do Side, gdzie rozegra cztery mecze kontrolne. Nasi piłkarze wrócą do Polski 17 lutego.

Miedź Legnica 1:0 GKS Katowice (0:0)

Skład GKS:
I połowa: Abramowicz – Kamiński, Midzierski, Klemenz – Frańczak, Kuliński, Kalinkowski, Zejdler, Prokić, Słomka – Goncerz.
II połowa: Nowak – Mokwa, Waleńcik, Kamiński, Mączyński – Poczobut – Błąd, Plizga, Skrzecz, Cerimagić – Kędziora.