Raport PZPN – sezon 2013/14

Dodano przez kosa | 17 lipca 2014 16:55
Licznik odwiedzin: 4137

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował raport z sezonu 2013/14 dotyczący Ekstraklasy, I i II ligi. Nas oczywiście najbardziej interesuje GKS Katowice. W większości rubryk wypadliśmy średnio lub  dobrze, ale w kilku byliśmy liderami. Bardzo dobrze spisaliśmy się kibicowsko – ustanowiliśmy najlepszy wynik wyjazdowy w całej I lidze (705 w Legnicy) oraz mieliśmy najwyższą średnią wyjazdową. Przyjęliśmy też najwięcej kibiców gości na swoim stadionie. Niestety mamy też najdłuższy czas wpuszczania kibiców gości na swój obiekt i poprawa tego powinna być dla klubu priorytetem. Nasz klub, jako jedyny spoza Ekstraklasy, musiał zorganizować aż sześć spotkań podwyższonego ryzyka – między innymi przez to mieliśmy najwyższą średnią liczbę stewardów na mecz w naszej lidze. W spotkaniach u siebie jeśli chodzi o frekwencje przegrywaliśmy zazwyczaj z Arką Gdynia, ale na wyjazdach nie mieliśmy konkurencji. Część raportu opiera się na uznaniowej ocenie (w skali 1-6) od delegatów i SLO (koordynatorzy ds. kibiców), dlatego polecamy głównie brać pod uwagę twarde dane (liczby, TAK/NIE). Cała reszta jest zbyt łatwa do manipulowania.

Z raportem można zapoznać się na stronie http://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2014-07-18/raport-pzpn-organizacja-i-bezpieczenstwo-sezon-2013-14

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*