[RELACJA] Deszczowa wygrana GieKSy!!

Dodano przez Błażej | 9 maja 2018 22:21
Licznik odwiedzin: 887

Mecz ze Stomilem to już przeszłość i po trzech dniach GieKSa przystąpiła do kolejnego spotkania, które rozgrywała u siebie z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Do tego spotkania GieKSa przystępowała ze sporymi zmianami w składzie. Po raz pierwszy od pierwszej minuty spotkania wystąpił Dalibor Volas, powrócił również Paweł Mandrysz. W porównaniu do meczu w Olsztynie ze składu wypadł Plizga.

Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości i już w pierwszej minucie Mateusz Kamiński zarobił żółtą kartkę, która eliminuje go z meczu derbowego w Chorzowie. Kolejne minuty upływały pod dyktando GieKSy, ale na pierwszą dobrą okazje czekaliśmy do 11. minuty, gdy w zamieszaniu pod bramką Leszczyńskiego do piłki starał się dojść Zejdler. Kolejne akcje przeprowadzała GieKSa, ale ciężko nam było stworzyć klarowne sytuacje. Próbował z dystansu Błąd, próbował Prokic, ale bez efektu. Podbeskidzie zagrażało jedynie ze stałych fragmentów gry. Pierwsza połowa emocji nie przyniosła i zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Drugą połowę obie ekipy rozpoczęły bez zmian w składach. Dobrze w połowę weszła GieKSa, która z animuszem natarła na rywali i szybko opanowała środek pola boiska. W 51. minucie mieliśmy przełamanie GieKSy, jeśli chodzi o strzelone bramki. Mateusz Mączyński spod lini końcowej dośrodkował/strzelał i piłka wylądowała w okienku bramki Leszczyńskiego. GieKSa poszła za ciosem i szybko podwyższyła prowadzenie za sprawą Klemenza, który z najbliższej odległości po rzucie rożnym wpakował piłkę do bramki. Po tym golu GieKSa poszła za ciosem, na murawie widać było dużo zaangażowania i walki. Kolejne bramki w tej części meczu nie padły. Podbeskidzie trochę się obudziło około 65. minuty i atakowało większą ilością graczy, jednak nie było z tego zagrożenia pod bramką Wierzbickiego. Jedyny groźny strzał wybronił nasz bramkarz po strzale z wolnego. W 75. minucie piłka trafiła do Adriana Błąda, który wszedł w pole karne i umieścił mocnym strzałem piłkę w siatce. W końcówce spotkania groźnie strzelał Volas, ale bramkarz zachował się dobrze w tej sytuacji.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Sebek — 9 maja 2018 @ 23:14

    Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że ewentualna wygrana z ruchem będzie ich „gwoździem do trumny”- stracą jakiekolwiek szanse nawet na zagranie w barażach o utrzymanie bez względu na wyniki innych meczów.

  2. Maks — 9 maja 2018 @ 22:59

    Wygrać te 4 mecze i będzie ok… łatwo się mówi…no ale jeśli nie teraz to kiedy??? Trzeba wierzyć 🍻

 

Dodaj komentarz

*