[RELACJA] GieKSa po raz czwarty z rzędu wygrywa!!!

Dodano przez Błażej | 31 marca 2018 22:11
Licznik odwiedzin: 1171

Mecz z Zagłębiem Sosnowiec rozegrany w sobotni wieczór zakończył kolejkę przed świętami. GieKSa do tego spotkania przystępowała z bilansem dwóch wygranych: z Rakowem oraz Odrą. Zagłębie odniosło po jednej wygranej, remisie i porażce na wiosnę. Do składu GieKSy wrócił Frańczak po pauzie za kartki.

Spotkanie rozpoczęło się od ataków GieKSy, ale po kilku minutach spotkanie było szarpane na wskutek walki na boisku i kontuzji graczy z Sosnowca. Do pierwszej dobrej okazji doszła GieKSa, centra w pole karne i Zejdler z główki minimalnie spudłował. Spotkanie się wyrównało, a GieKSa bardziej czekała na kontry w tym spotkaniu. Po błędach Zagłębia do akcji dochodził Prokic i Kędziora, ale akcje zatrzymywały się przed polem karnym. Pod koniec połowy dobrą akcję miała GieKSa, piłkę przejął Błąd na skrzydle, podciągnął 20 metrów i zacentrował w pole karne, gdzie Kędziora i Zejdler minęli się z piłką. W pierwszej połowie była to najgroźniejsza okazja do strzelenia bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków GieKSy i po kontrze z rogu Zagłębia piłkę przejął Prokic i popędził na bramkę Kudły. Naszego zawodnika przed polem karnym sfaulował Babiarz, który opuścił boisko po czerwonej kartce. Rzut wolny Zejdlera nie przyniósł upragnionej bramki. Ta padła w 62. minucie, gdy na mocne dośrodkowanie zdecydował się Adrian Błąd. Piłka wylądowała w siatce bramki Kudły. Po tej bramce GieKSa ruszyła, by strzelić drugą, ale strzały Kędziory i Prokica bronił bramkarz. Zagłębie robiło zmiany i przeszło na grę trójką obrońców, przez co mecz się wyrównał. GieKSa w końcówce mądrze się broniła, głównie przed stałymi fragmentami gry. W ostatniej akcji mając pustą bramkę nie potrafiliśmy, jednak przejąć piłki. Więcej bramek nie padło i GieKSa wygrała 1:0, dzięki czemu był to czwarty wygrany mecz z rzędu!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*