Relacja kibicowska z meczu z Dolcanem

Dodano przez Shellu | 1 kwietnia 2012 14:09
Licznik odwiedzin: 980

Spotkanie z Dolcanem zapowiadało się dla kibiców GieKSy niezbyt optymistycznie. Drużyna nie gra takiej piłki, jakiej byśmy oczekiwali. Atmosfera wokół klubu jest fatalna, w dodatku w mediach zarząd klubu zapowiadał zakazy klubowe dla najbardziej protestujących podczas meczu z Ruchem Radzionków kibiców.

Jak się okazało, do słabej aury wokół klubu dostosowała się również pogoda i ostatecznie na stadionie zameldowało się około 2 tysięcy widzów. Na trybunach pomimo napiętej sytuacji również było spokojnie i zgodnie z apelem wystosowanym przez SK1964 kibice w 100% skupili się na dopingu dla zawodników w meczu, który był bardzo ważny w kontekście utrzymania 1 ligi dla Katowic.

Na płocie zawisło 7 flag, a doping na początku spotkania był co najwyżej średni. W dodatku GKS szybko stracił bramkę i raził nieporadnością, co powodowało zdenerwowanie na trybunach. Na szczęście piłkarzom udało się odwrócić sytuację na boisku i w drugiej połowie doping niósł katowiczan do zwycięstwa.

W końcówce spotkania nad stadionem przeszła ulewa, która zamieniła się w śnieżycę, co zmobilizowało nas do jeszcze głośniejszych śpiewów. Po meczu piłkarze, oraz trener podziękowali nam za doping, a my im za zwycięstwo. Chwilę po zejściu piłkarzy do szatni na ośnieżonej murawie powstał ogromny napis „Je*** Centrozap”, który pokazał, że kibice nie zapomnieli, kto jest powodem całego zła, które dzieje się w naszym ukochanym klubie.

Berki

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. hanysek1964 — 2 kwietnia 2012 @ 00:16

  zawodnicy maja sie spokojnie przygotywac do meczy a zarzad wykonywac to czego sie podjol jak nie maja pojecia o sporcie i zarzadzaniu to niech ida na rynek obwarzanki sprzedowac i won od gks ino straszyc cale zycie nas straszyli i tak ten gks wyglada szmaciarze

 2. hanysek1964 — 2 kwietnia 2012 @ 00:12

  musimy sie odbic o tego aby spokojnie nie martwic sie o strefe spadkowa i szukac inwestora na przyszlosc

 3. Fjodor — 1 kwietnia 2012 @ 23:15

  Chwilę po zejściu piłkarzy do szatni na ośnieżonej murawie powstał ogromny napis „Je*** Centrozap”, który pokazał, że kibice nie zapomnieli, kto jest powodem całego zła, które dzieje się w naszym ukochanym klubie

  Buhahahhahhahhaaa… jest kajś fota??:)

 

Dodaj komentarz

*