Remis na szczycie

Dodano przez GoT | 30 sierpnia 2013 21:27
Licznik odwiedzin: 716

Górnik

Dzisiejszy mecz na szczycie pomiędzy gdańską Lechią, a Górnikiem z Zabrza zawiódł. Pierwsza połowa, no cóż po prostu się odbyła. W drugiej obie ekipy stworzyły niezłe widowisko w ostatnim kwadransie, ale to zdecydowanie za mało, jak na taki mecz. W 62. minucie ładną bramkę dla gości strzelił Mariusz Przybylski i Górnik był naprawdę bliski zwycięstwa. Jednak sprawiedliwie trzeba oddać, iż Lechii należał się remis w tym starciu. W 81. minucie sędzia uznał, iż Szeweluczin zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym i wskazał na wapno. Szczęśliwie piłkę z jedenastu metrów uderzał Pietrowski, a ta po rękach Steinborsa ugrzęzła w siatce. Trzy zwycięstwa, trzy remisy, bez porażki, bilans bramkowy 10-5, te statystyki dotyczą i Lechii i Górnika.