Rewelacyjny trening Gorczycy i Farkaša

Dodano przez GoT | 30 kwietnia 2013 02:55
Licznik odwiedzin: 1143

Drugi tydzień treningów na sześciu dzielnicach Katowic stał się faktem. W zeszłym tygodniu z kamerą byliśmy na Bogucicach. W tym tygodniu z Bogucic będziecie mogli obejrzeć całą masę zdjęć.

Tymczasem kamerę zabraliśmy na dzielnicę Załęże. W roli trenera pojawił się tam Jacek Gorczyca, a towarzyszył mu Michal Farkas. Jacek okazuje się być niezwykle wszechstronnym człowiekiem, bo w barwach GKS-u wybronił niejeden mecz jako bramkarz i lider drużyny przez dłuższy czas, w Mysłowicach podczas turnieju halowego sprawdził się jako prowadzący, a dziś udowodnił, że ma predyspozycje do prowadzenia młodzieży. No i takich ludzi nam potrzeba! A za tydzień będziemy z kamerą na kolejnej, trzeciej z sześciu dzielnic, które biorą udział w akcji „Zagraj na Bukowej”.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. trójkolorowa emigracja. — 30 kwietnia 2013 @ 15:51

  P.S.
  No i liczę, że z okazji jakiegoś święta, albo innej okazji Jacek stanie przynajmniej na kilka minut na gnieździe.
  Ale by było mega pierdolnięcie 🙂

 2. trójkolorowa emigracja. — 30 kwietnia 2013 @ 15:45

  Zajebista sprawa! Brawo Jacek i Michał! Aż serce rośnie 🙂
  A co do Jacka, jesteś dla mnie przezajebistym kolesiem. Zresztą zawsze mieliśmy szczęście do zajebistych ludzi (nie tylko jeśli chodzi o sport) w bramce – patrz Janusz Jojko.
  No i brawa dla organizatorów… Te bajtle na 100% zapamiętają to na długie lata. Rosną nam albo nowi piłkarze, albo nowi fanatycy GieKSy. I to i to dobre.
  Pozdrawiam.

 3. basu — 30 kwietnia 2013 @ 08:32

  Super sprawa!

 

Dodaj komentarz

*