Rezerwy pewnie pokonują MRKS

Dodano przez Shellu | 30 września 2012 18:30
Licznik odwiedzin: 998

Rezerwy GKS Katowice rozegrały swój kolejny mecz w czwartej lidze. Tym razem rywalem był MRKS Czechowice-Dziedzice. Spotkanie było jednostronnym widowiskiem. GKS dominował przez całe spotkanie i tylko brak skuteczności w kilku sytuacjach spowodował, że wynik brzmi tylko 3:0. W naszym zespole brylował Grzegorz Goncerz, który był bardzo aktywny przez całe spotkanie. Owocem dobrej gry były dwa gole, a był bliski zanotowania hat-tricka, jednak górą był bramkarz gości. W ogóle Tomasz Łysoń był wyróżniającą się postacią w szeregach gości. W rezerwach GKS po raz pierwszy wystąpił Witold Sabela – zachował czyste konto, a przy jedynych dwóch groźnych sytuacjach zachował się bardzo dobrze broniąc sytuacje sam na sam. Po tym meczu rezerwy GieKSy odskoczyły od strefy spadkowej i z dorobkiem 12 punktów zajmują 10. pozycję w tabeli.

GKS II Katowice – MRKS Czechowice-Dziedzice 3:0 (2:0)
Bramki: T. Steleblak (28), Goncerz (39, 88)
GKS: Sabela – Farkas, Dębski, Kaciczak, Goncerz (89. Kiełbowicz), Mazurek, B. Steleblak, Zapotoczny (83. Sopniewski), Kędzierski (60. Hajduczek), T. Steleblak (60. Zawadzki)
MRKS: Łysoń – Szal, Soloch, Jonkisz (82. S. Adamiec), Putek, Gąsiorek, Ciosek, Sawicki, B. Adamiec (74. Grotowski), Łaciak (21. Then)
Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom)
Widzów: 150.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*